1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 - Kodeki - jak to jest z tym?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Xii, Grudzień 26, 2010.

1. Xii

Xii Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Elo

mam takie pytanie i problem

szukalem pare tematów na google oraz tutaj i znalazłem to:
    i tam jest napisane:

i inna osoba odpowiedziala:

wiec teraz tak (ponad rok temu robilem to oraz teraz)mam przerobiona konsole oraz podłączyłem konsole ponad 1 rok temu na chwile do neta żeby pobrać kodeki ale był problem i teraz taki sam jest wiec teraz napisze to co robię:

mój kolega ma xbox-a oraz konto Silver bo miał Gold i pobrał kodeki na HDD i działa (na jego xbox), wiec postanowiłem zrobić tak: wezmę jego HDD żeby mieć jego profil oraz kodeki na hdd ale gdy zalogowałem się na jego profil na moim xbox 360 to kodeki nie działają i wywala błąd: 51-c00df236 ... a kodeki sa na hdd bo sprawdzałem.. wiec postanowiłem zrobić p tak:

podłączyłem MOJEGO xboxa do neta oraz zalogowałem się na kolegi konto który ma Silver i pobrałem kodeki no i działają filmy ALE! gdy odłączę od neta konsole i nadal będę zalogowany na profilu kolegi to kodeki nie chcą działać i wywala ten sam błąd... wiec nie wiem ... tutaj gość napisal ze tylko podłączy sie do neta i pobierze kodeki to ma działać ale u mnie jakoś nie działa bo konsola potrzebuje byc podłączona do neta żeby odpalić kodeki? mówią ze nie a u mnie tak albo cos zle robie.. bardzo dziwne to jest ....

wiec teraz PYTANIA:
    1. Teraz chce zrobić tak ze przeniosę kolegi profil na pendrive i pobiorę kodeki znów i czy te kodeki zapiszą na na pendrive czy nie?

2. Na której konsoli pobrać te kodeki na kolegi profilu? na moim xbox czy na jego .. chce żeby było tak ze jak pobiorę to nie było znów trzeba podłączać się do neta żeby pobrać te kodeki..

3. Wiem ze kolega ma zrobione chyba 1 lub 2 profile i wiem ze na nowej konsoli można zrobić 3 nowe profile GOLD .. wiec pomyślałem ze wezmę mój profil do kolegi xboxa i tam kolega zrobi mi konto gold i jak zrobi mi konto to od razu pobiorę kodeki i czy te kodeki będą działać na mojej konsoli? (ta metoda jest ostatnia jaka mogę zrobić ponieważ nie wiem czy kolega mi zrobi konto gold bo ma przerobiona konsole wiec...)

4. I czy to możne być wina dashboard? ponieważ kolega ma najnowszy a ja 9xxx ver. i czy może trza zrobić upa dashboard? ponieważ to co robiłem to było na dashboard ver. 8xxxx i czy pobrać najnowszego dashboard?

jezeli macie inne sugestie oraz pomysły albo mieliście podobny problem proszę o pomoc

Dziekuje!

Edit@

przeczytałem ze trza uruchomić film DviX .. bo na uruchamiam .avi może to jest przyczyna? może gdy chce pobrać kodeki to mam odpalać film .Dvix??

Edit2@

wiec to jest rozwiązanie? ponieważ nie wiem czy dobre i prosze o rade

Edit3@

sprawdzę tez to i zobaczę aha i do tego wyzej..jak zrobie nowe konto to bede mogl podlaczyc sie do live? czy pobiorę kodeki bez konta gold/silver?

i jeszcze 1

sprawdzałem konsole czy jest zbanowana tym poradnikiem
    http://xboxforum.pl/oprogramowania-f13/[tutorial]-jak-sprawdzic-czy-nasz-xbox-360-jest-oflagowany-71327-4.html
    i jest clear czyli konsola nie jest zbanowana tak?

Wczytywanie...