1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XBox 360 Kolsola - Pytania

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez GameFan360, Wrzesień 24, 2009.

1. GameFan360

GameFan360 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zastanawiam się nad kupnem konsoli xbox 360 która by zajmowała "honorowe" miejsce na mojej "Pułce rozrywkowej".Słyszałem że XBox 360 posiada różne wersje i teraz zadam klika pytań z nadzieją że uzyskam odpowiedzi.

Test z XBoxa:

1.Czym się różnią wersje XBoxa 360 Premium , XBox 360 Arcade oraz XBox 360 Elite oraz jaką wersje ewentualnie wybrać (koszt nie gra roli).Odpowiedz uzasadnij.

2.Czy to prawda że XBox 360 posiada czerwone diody śmierci.Chodzi mi o to czy często się psuje.Prosze o porównanie z PS3.

3.Co szanujesz w XBoxie 360.

4.Czy XBox 360 jest dobrą konsolą dla początkującego gracza?

KONIEC

Bardzo pilnie proszę o odpowiedzi.Pozdrawiam
    GameFan360

2. Lotnik421 Xbox One

3. igorro

igorro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Szukaj wszystko było na forum

Wczytywanie...