1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 Konsola w domu zawiesza się, w serwisie działa jak złoto

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez przemek86, Kwiecień 21, 2016.

1. przemek86

przemek86 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

Mam nietypowy problem, od około miesiąca podczas uruchamiania konsoli zaraz po ekranie startowym podczas ładowania zawiesza się, w serwisie człowiek uruchomił ją przy mnie na moim zasilaczu i działa bardzo dobrze. Próbowałem w domu pod drugi telewizor jest tak samo. kończą mi się pomysły. Możliwe że dzieje się tak z powodu instalacji elektrycznej w domu, która jest delikatnie mówiąc stara, przy uruchomieniu większej ilości urządzeń potrafi wywalić korki.
    Co jeszcze może być tego przyczyną ?

pozdrawiam i z góry dziękuje za pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. niemamnicku

niemamnicku Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    konsola postawiona w takiej samej pozycji? Skoro sadzisz że to problem instalacji sprawdź miernikiem napięcie w gniazdku a później na zasilaczu.

4. przemek86

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tak w tej samej pozycji, ta tym samym zasilaczu. Dzisiaj sprawdzę, napięcie na gniazdku i na zasilaczu powinno być takie same ?

5. niemamnicku

niemamnicku Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Powinno byc stałe nie wachać się napisz jakie ci wychodzą ja dokładnie sprawdzę jakie powinny byc na zasilaczu dla xboxa 360

6. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Konsola umiera, w komcu nie bedzie sie uruchamiać. Na próbę wyjmij jeszcze dysk twardy

Wysłane z mojego Honor 7.

7. przemek86

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam wersję z dyskiem 4 GB . W 2 serwisach na 3 telewizorach próbowali ją uruchomić i na każdym działało, uważasz, że już nie ma dla niej ratunku ?

8. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    A odlacz ja od internetu i sprawdź.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

9. przemek86

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zostawiłem ją tak zawieszoną i po kilku dobrych minutach włączyła się aktualizacja x-box live, a po przedłużeniu umowy z netia nie chodziło mi xbox live, według mnie kwestia portów, udało mi się już uruchomić konsolę, spróbuje podpiąć kablem internet i zobaczę czy będzie działać normalnie

Wczytywanie...

Poleć forum