1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 kontroler PC

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez badgeeer, Czerwiec 18, 2014.

1. badgeeer

badgeeer Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,

Czy istnieje możliwość podłączenia pada Microsoft Xbox 360 Controller for Windows z pc na usb do konsoli? Trzeba posiadać jakąś przejściówkę czy po prostu podłącza się do jakiegoś USB na konsoli?

I jeszcze mam małe pytanie dotyczące baterii. Czy polecacie jakieś akumulatorki bądź alternatywne rozwiązania?

Znalazłem coś takiego i nie wiem czy się sprawdzi:
    http://allegro.pl/akumulatory-plus-stacja-dokujaca-dla-pad-xbox-360-i4261403888.html

2. Lotnik421 Xbox One

3. Rossatti

Rossatti Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    68
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Warszawa
    Mam taka stacje i jest super wrzucam dwa pady na 2 h i działa wyśmienicie co do pada to sprawdze mam gdzieś właśnie do PC ale to dopiero jutro

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum