1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 laptop możliwe?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez lord966, Grudzień 31, 2010.

1. lord966

lord966 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Myślałem trochę nad tuningiem swojego Xbox 360 i spodobał mi się pomysł z laptopem:
    Top 5 modyfikacji obudowy Xboxa 360 – GRRR.pl – blog o grach, nowe gry komputerowe, konsole
    tylko jak taką modyfikacje przeprowadzić materiały,co i jak itp.
    podejrzewam że z czymś takim pracy jest co nie miara ale chciałbym spróbować swoich możliwości i liczę na waszą pomoc:).

2. Lotnik421 Xbox One

3. _PlamKa_

_PlamKa_ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    ŁĘCZNA
    taki laptop to tylko taki baner , chwyt to nie xbox , kup panele przezroczyste i neony i będzie dużo lepiej niż taki laptop , a co z gwarancją

4. PoPierwszeZwiększMase

PoPierwszeZwiększMase Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nasielsk
    Dla mnie jest to fotomontarz ale nie jestem pewien ale może jest to możiwe

5. wortigern

wortigern Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nawet nie wiesz ile trzeba włożyć w to pracy. Bez odpowiednich narzędzi (i nie piszę tu o młotku i śrubokręcie) możesz zapomnieć o zrobieniu czegoś takiego.

6. matiz451

matiz451 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Włodawa
    jak dla mnie to spoko

tylko wyświetlacz troche mały

7. Art.13

Art.13 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Miasteczko śląskie
    Nad takim musiałbyś poświęcać 24/7 a w końcu i tak spieprzył byś xbox'a

8. mihcal5

mihcal5 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    wpiszcie sobie w YouTube "xbox laptop" i tam gościu normalnie po menu sobie chodzi

9. kichu93

kichu93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Bez urazy, ale ta opcja z laptopem wygląda do bani. Wygląda jak jakaś stara maszyna do pisania + monitor. Rozumiem że są różne gusta. Na pewno byś musiał zmienić chłodzenie ponieważ standardowe radiatory raczej by nie weszły pod klawiaturę. Pomijając fakt zrobienia klawiaturtki i płyty na której się znajduje. Wydaje mi się że pudło w które wsadzisz bebechy można kupić w elektronicznym, wyciąć górne wieko i zastapić klawiaturą z laptopa ( a w ogóle ta klawiatura działa czy ona jest od picu po prostu? Zakładając że nie działa to posiadając odpowiednie wycinarki wszczepienie takiego cuda nie będzie zbyt trudne, lecz taką płytę dobrze by było laserem wyciąć) Ale namieszałem tutaj :D Ale to raczej trzeba zlecić profesjonaliście bo nie raz i nie dwa zabierałem się za coś co na oko wyglądało prosto, nawet robiąc obudowy w kształcie sześcianu wygninając blachę, to efekt nie był do końca taki jak oczekiwałem a co dopiero takie coś. Mnie się xbox podoba taki jaki jest i po co tu cudować ;)

10. MaverickPL

MaverickPL Guest

Rozkrecasz xboxa, wyciagasz bebechy. Robisz sobie do niego obudowe, tak zeby zmiescily sie do niej bebechy z xboxa i tyle. Jesli chcesz miec "laptopa" to podlaczasz do niego maly monitor/telewizor ktory rowniez pakujesz w tak samo stylizowana obudowe (po uprzednim wyciagnieciu wszystkiego z orginalnej obudowy) i podlaczasz jak normalny monitor do elektroniki xboxa.

Trzeba miec pomysl, sporo samozaparcia, troche gotowki, jeszcze wiecej umiejetnosci majsterkowania i google do znalezienia paru film ktore np wykonaja ci elementy obudowy tak zeby nie wygladaly jak wystrugane w epoce kamienia łupanego.
    Najwiekszy problem to zaprojektowanie obudowy tak zeby pasowaly do niej podzespoly xboxa, a potem znalezienia firmy ktora ci ja wykona (to nie jest bardzo trudne, ale zazwyczaj kosztowne przy niewielkich zamowieniach)
    Podejzewam ze latwiej taka obudowe bedzie wykonac z cietej laserem blahy niz plastiku.
    Jak jestes zdolny to rownie dobrze mozesz "wystrugac" sobie obudowe z drewna etc... rozplanuj tylko wielkosc i miejsce mocowania srob w srodku.

Ja osobiscie srednio lubie takie przerobki, ale doceniam naklad pracy wlozonej przez osoby ktore cos takiego robia, w przeciwienstwie do wiejskiego tuningu i wycinania "dziury w obudowie" tylko po to zeby do srodka wlozyc niebieska neonówke... ale co kto lubi.

11. Doczu

Doczu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Pinecity
    Skoro zadajesz takie pytanie, to możesz zapomnieć o takiej "zabawie".
    Ludzie, którzy robią takie mody nie musza się dopytywać "jak to zrobić ?" - oni je robią.

Wczytywanie...

Poleć forum