Xbox 360 laser?

ziomal666v

Banned
Witam mam pytanie czy to jest laser? NIe, na pewno nie RROD bo to jasper! Gdy gram w gry to nie chodzą plynnie, zraczy niektóre plynnie ale są spadki w niektorych miejscach, a i nie sa takie plynne, az tak.. A nowy Far Cry 3 10 fps.. Tnie jak cholera, a gdy zainstalowalem na pendrive bo dysku nie mam to to samo, ale wina pendrive bo odczyt 8 mb/s a to malo jak na konsole? Jezeli laser pada, gry sie instaluja wszystko odpala to jezeli kupie dysk i bede tylko instalowal na dysk, to gry beda chodzić plynnie? Czy bede musial wymienic laser.
 

wolak

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Xbox 360 laser?

Sproboj wyczyscic pamiec podreczna

Wysyłane z mojego T-Mobile myTouch 3G za pomocą Tapatalk 2
 

Malan

Użytkownik
Użytkownik
Nie bądź taki pewny bo RRODa można wyrwać na Jasperze (-;. Pendrive za wolny jak na Xboxa, gry oryginalne (jak piraty to mogą być za wolno nagrane) ?
 

TheOFF

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Tak jak napisał @Malan, pendrive za wolny do Xboxa. Lepiej zaopatrz się w jakiś szybszy, lub w HDD.
Jeśli chcesz to mam na sprzedaż oryginalny dysk 60GB w obudowie.
Sprzedam go po taniemu, bo nie jest mi potrzebny.

Jeśli jesteś zainteresowany, pisz do mnie na PW.
 

ziomal666v

Banned
Gry nagrywane ihasem verbatimami, wiec nie powinno tutaj tkwic problem, a kupilbym dysk, narazie nie mam pieniedzy gdzies ok 27, rrod raczej nie bo konsola sie nie przegrzewa, już od dawna mam ten problem, a konsola ani razu sie nie zawiesila. Wiec jezeli to laser, to jak kupie dysk to bedzie ok? Jak na laserze gra zacina, a jak na dysku zainstaluje to bedzie ok czy to wszystko co laser wgral bedzie tak samo? .
 

Do góry Bottom