1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbox 360 lepsze chłodzenie ;D

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez mistrzmtb, Grudzień 5, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. mistrzmtb

mistrzmtb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Zielona Gora
    Mam pytanie czy warto sobie wymienić wentylatory na lepsze, cichsze i lepiej wyglądające ????

.: WENTYLATOR WHISPER TALISMOON /JUŻ MAMY/ROBSON: (834120824) - Aukcje internetowe Allegro

2. Lotnik421 Xbox One

3. Urlich PRO

Urlich PRO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    z Xbox LIVE
    Powiadają, że tak... Jak nie masz gwary, to raczej powinność, gdyż konsolka faktycznie mniej się grzeje i przedłuża swój żywot.

4. mistrzmtb

mistrzmtb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Zielona Gora
    ps. jak coś to mam falcona i nie gram, aż tak często żebym mial z nią jakieś problemy ale jak ma chodzić ciszej i lepiej wyglądać to czemu nie ? A gwary to ja juz nie mam bo przerobiłem :D

5. sloniu

sloniu trolololololo V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum