1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 lepszy od ps3?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Bartoj8, Styczeń 27, 2010.

1. Bartoj8

Bartoj8 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Czy Xbox 360 jest lepszy czy gorszy od ps3? proszę o uzasadnienie
    aha i mam 1100 zł i zastanawiam się nad kupnem jednym z nich

2. Lotnik421 Xbox One

3. maclogan

maclogan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Shiojiri
    Chyba złe forum wybrałeś zadając takie pytanie . Ale odpowiem Ci w jednym zdaniu : Choć sam mam obecnie X360 ( aktualnie nieprzerobionego ) , a wcześniej miałem ponad 2 lata PS3 , to kupiłem go ( X360 ) tylko dlatego , że jest możliwość przeróbki , jeśli nie byłoby tej możliwości nigdy bym X360 nie kupił . Tyle .

4. maxan

maxan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    STG
    Lepszy ;D

Edit: PS3 jest bardziej multimedialne, ma darmowy net, coraz wiecej dobrych gier; choć co do gier bardziej podchodzą mi te z xbox'a, dla niektórych jak wyżej kolega napisał mozliwosc przeróbki i grania na kopiach zapasowych, lepszy net-choć płatny; wk*rwia jedynie blokada regionalna bo w Polsce xbl nie ma oficjalnie ;] i jest jeszcze wiele innych za ps3 i za xbox'em ;]

5. Dzajniak

Dzajniak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zależy czy masz środki na kupowanie gier oryginalnych, jeżeli tak to polecam PS3, ale jeśli nie masz lub szkoda ci kasy na oryginały musisz zostać przy xbox'sie

6. thekoniq

thekoniq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków
    Podsumuję to wszystko:( z tego co przeczytałem, słyszałem itp.)
    -X ma wiele wygodniejszego pada, możliwość przeróbki, lepsze gry, (awatary .)
    -PS3 bardziej multimedialny, przeglądarka, ładniejszy (zew. i wewn.)....

Na twoim miejscu (całkiem szczerze) wziąłbym X'a 360

7. Predator2000

Predator2000 Banned

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    najlepsza jest sega mega drive. PS3 vs xbox360 to tak jak r8 vs lamborgini. Tyle ,że r8 tańszy w utrzymaniu mniej pali a jak wstawisz lpg (ixteme) to śmigasz za prawie darmo.

8. nick99

nick99 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Bierz PS3.. Samemu jakbym teraz kupował konsole to brałbym PlayStation. Wkurza ten brak Live w Polsce. A ta wersja Silm PS3 całkiem ładna. Jedyne co mogliby zmienić w PS3 to menu w konsoli. To z X360 ładniejsze mi się wydaje. Teraz coraz mniej osób narzeka na PlayStationNetwork więc jeśli chodzi o gre przez neta to X360 wcale już tak nie wygrywa. Jeśli nie zależy ci na przerabianiu konsoli to bierz PS3 !!

9. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    W offtopicu masz odpowiedni wątek!

Wczytywanie...

Poleć forum