1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 + LG 1900R 19"

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Chmurek, Luty 27, 2009.

1. Chmurek

Chmurek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Przymierzam się do zakupu Xboxa 360. Mam monitor LG 1900R 19". Nie chcę kupować TV, bo koszty będą o wiele większe. Powiem szczerze, że zależy mi na jak najładniejszej grafice, a mój monitor obsługuje max 1280x1024. Jak będą wyglądać gry w takiej rozdzielczości? Czy grafika będzie porównywalna do tej z komputera w max detalach? Proszę o cenne rady.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Cris0808

Cris0808 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja mam monitor chyba 17 albo 19 cali i grafika w grach jest dużo lepsza niż na komputerze.Gry chodzą płynniej niż na komputerze.Możesz śmiało kupic xbox-a 360 na takim monitorze jak posiadasz grafa będzie w miarę dobra to nie tv ale będzie dało się grać:)

4. Chmurek

Chmurek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Szczerze mówiąc nie miałem okazji widzieć jak śmigają gierki na jakimś telewizorze LCD, ale widziałem na monitorze Fujitsu Siemens 19" w rozdzielczości 1650x1050 i mega kosmicznie mi się podobało. Nie chciałbym, żeby różnica w jakości była niewiadomo jak widoczna.

5. Cris0808

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja mam tylko ten monitor i telewizor kineskopowy więc na monitorze grafa dla mnie to wypas jest:)

6. Cris0808

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  7. MiQ

MiQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Kabel VGA do Xboxa to jedynie firmowy Microsoft lub BigBen lepszy ten drugi bo tańszy żadnych bez firmówek z allegro bo szkoda kasy to kabel analogowy robiony z najtańszych materiałów. BigBen to świetny kabel ale kosztuje 80zł, ale jakość/cena wychodzi bardzo dobrze.

8. Chmurek

Chmurek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tak się zastanawiam, czy nie będę musiał zainwestować jeszcze w jakiś monitorek Full HD. Np. coś takiego jak BenQ E2200HD.

9. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    a co do grafy to nie wiem na jakim kompie porownujesz ale 1280x1024 nigdy nie bedzie lepsze niz 1920x1080 w nowych komach. ale na takim monitorku roznicy nie bedzie obraz bedzie ok tyle ze jest to format 4:3 a wiekoszosc gier natywnie dziala w 16:9

10. MiQ

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Dobry to monitor ale brak cyfrowego złącza (tylko D-SUB) dyskwalifikuje go według mnie.

11. Chmurek

Chmurek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Model E2200HDA faktycznie ma złącze D-SUB, natomiast E2200HD ma DVI ale jest niestety droższy.

12. Qunik93

Qunik93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Górny Śląsk
    Ja gram na LG Flatronie W1934S 19".
    Wygląda to całkiem miło :)
    Gram w rozdziałce 1440x900

13. MiQ

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Upsss rzeczywiście moja nie uwaga;)

14. Chmurek

Chmurek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Co do BenQa, oglądałem go dziś w Media, faktycznie jakość obrazu i cena jest ok, ale jakość wykonania pozostawia wiele do życzenia. Chyba odpada :) Musze się rozejrzeć za czymś innym z full hd.

15. MiQ

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Na 22" warto inwestować w FullHD? Ponoć to nie warty biznes bo tego nie widać.

Wczytywanie...

Poleć forum