1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 Liteon czy włożyć w kompa ??

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez radek8, Lipiec 23, 2008.

1. radek8

radek8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    witam
    kiedyś zakładałem temat "mój komputer czy xbox 360", kupiłem wtedy wersję arcade. Po miesiącu ją sprzedałem z zyskiem, a że dowiedziałem się jeszcze że benq nie radzi sobie z gta IV na której między innymi mi bardzo zależało więc po sprzedaży cieszyłem się że kupię xboxa ale już premiuma z innym napędem. Kiedy zacząłem szukać interesującej oferty, okazało się że z innymi napędami to są ze starym chłodzeniem i bez HDMI, więc się wstrzymałem. Teraz zauważyłem że w sprzedaży pojawił się nowy xbox 360 lecz z napędem LiteOn który jest w tej chwili nieprzerabialny, co mnie bardzo zdenerwowało.
    Mam do was więc pytanie:
    Na chwilę obecną posiadam 1000zł i niewiem czy pchać się w xbox 360 z liteone, czy może włożyć to w komputer:
    core2duo e8400, 4gb ram ddr2, geforce 8800gts 512mb gddr3, 400gb dysk twardy wd aaks
    Pomóżcie. :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Fokuz

Fokuz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Odp: Xbox 360 Liteon czy włożyć w kompa ??

Zrobisz jak chcesz ale ja bym skręcił komputer ;)

4. WReki

WReki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wałbrzych

ja bym powiedział że ładowanie kasy w komputer to niepotrzebna strata pieniędzy, bo do gry która np. wyjdzie za rok będziesz musiał sobie kupić dodatek w postaci nowego kompa... i tak co roku bo inaczej to gry będą sie wieszać... ja miałem w lutym do wyboru albo X360 albo ASUS 8800GTX (wtedy kosztował około 1200zł) długo sie nad tym zastanawiałem i wybrałem X360, teraz tego nieżałuje bo w kompa bym musiał ładować dwa razy więcej kasy aby mi najnowsze gry chodziły a w X360 wystarczy kupić gre albo ją pobrać z sieci...

5. przeo_91

przeo_91 Guest

Jeżeli chcesz grać na orginałach to kup X360, ale możesz jeszcze poszukać Xboxa po przeróbce jeszcze na allegro się zdarzają albo jakiś używany kup.

PS. Kompa nie polecam... za rok będziesz musiał kartę wymienić albo ram dołożyć...

6. calis

calis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

Szukaj na Allegro już przerobionego Xboxa albo nowego ze stara data produkcji. W kompa się nie pchaj - sprzet tak szybko ewoluuje ze ledwie sie obejrzysz a bedziesz musial kupowac nowa grafe za cene... X-boxa :) Sam byłem wielkim zwolennikiem PC-tów ale z ręką na sercu stwierdzam teraz że sie myliłem i juz dawno powinienem był X-a kupić i mieć w dupie upgrade'y kompa !

7. FanXbox2

FanXbox2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

Ja na twoim miejscu zostawił bym sobie komputer i kupił xboxa premium ze starym chłodzeniem ajk ci padnie bedziesz miał opusa .Komputer do pracy internetu itp a xbox do gier

Wczytywanie...

Poleć forum