1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XBOX 360 Live CONVENTER

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Skolud, Sierpień 10, 2009.

1. Skolud

Skolud Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Mysłowice
    Witam. Znalazłem na allegro przejściówkę do słuchawek dzięki której podłącze te z kompa do pada... LINK

Chciałbym spytać czy ktoś z tego korzysta lub korzystał i mógłby podzielić się wrażeniami. Denerwuje mnie trochę gadanie przez te oryginalne bo słaba jakość.
    I drugie pytanie czy dało by się przez nie puścić dźwięk gier? Bo na razie gram u rodziców i nie raz im przeszkadzam więc było by to dla mnie bardzo pomocne ;) Mogę podłączyć słuchawki do kina domowego, ale wtedy kabel przez pół pokoju leci, więc...

Z góry THX, pzdr!

2. Lotnik421 Xbox One

3. radas210

radas210 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    mojim zdaniem raczej beda dzialac bo koles ma sporo pozytywow ale lepszej jakosci raczej ci to nieda poniewasz pad jest bezpszewodoowy nie dosc ze wysyla informacje o nacisnietych guzikach to jeszcze pszesyla audio wiec nie dziw sie ze taka kiepska jakosc

4. fryc88

fryc88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tuchola
    Ja mam jeden headset uszkodzony, wystarczyło by przelutować odpowiedni kabelki i MUSI działać :) Stąd też śmiem twierdzić, że ta przejściówka również będzie działać.

5. Skolud

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Mysłowice
    A co z dźwiękiem z gier? Da się ustawić tak, aby był on słyszany w słuchawkach zamiast w tv?

6. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    jak masz gniazdo słuchawkowe w tv to tam podłącz słuchawki i już

7. fryc88

fryc88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tuchola
    Lub podłącz słuchawki pod chinche i licz na to, że konsola ma wzmocnienie wystarczające do napędzenia słuchawek - co raczej jest nie osiągalne przy 0,2V wyjściu dźwięku z konsoli...Jedynie tak jak wyżej napisano - przez TV lub jakiś prosty wzmacniacz słuchawkowy, inaczej nie ma opcji.

8. Skolud

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Mysłowice
    Pisałem w pierwszym poście, że mogę sobie podpiąć słuchawki do kina, ale wtedy kabel leci przez pół pokoju i w dodatku na styk.
    Więc pytałem czy przez tą przejściówkę będzie dźwięk... czytajcie, później odpowiadajcie...

Wczytywanie...

Poleć forum