1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360, live, kilka pytań

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kacper644, Wrzesień 23, 2014.

1. kacper644

kacper644 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mam konsolę Xbox 360 już kilka lat, ale dopiero teraz zdecydowałem się na podłączenie do internetu, zamierzam grać w fifę 15 online. Niestety w tym temacie jest zupełnie zielony i potrzebuję pomocy.

1. Kupuję grę na allegro w takiej formie, że dostanę odpowiedni kod i będę mógł ją pobrać na konsolę i grać. Czy ta forma gry pozwala na grę przez internet? Czy jest to w pełni bezpieczna forma?

2. Muszę wykupić subskrypcję Xbox Live Gold, abym mógł pobrać grę? Czy wystarczy zwykłe Xbox Live?

3. O co chodzi z tym całym kontem Gold? Co ona dodatkowego nam daje?

4. Zamierzam internet "doładowywać" sobie za kody 7 dniowe kupione na allegro? Czy to jest w porządku, czy jakaś inna opcja jest lepsza?

2. Lotnik421 Xbox One

3. 2nel

2nel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Wrocław
    Specjalistą wielkim nie jestem, aczkolwiek mam golda od dłuższego czasu i grywam w różne gry online.
    Odpowiadając kolejno na Twoje pytania:

1. Tak - opcja online będzie działać - czy to jest bezpieczna forma? moim zdaniem nie do końca, ponieważ te gry są w cenie bardzo podejrzanej - po za tym tam tak na prawdę z tego co się orientuje kupujesz login i hasło do konta na którym jest licencja do danych gier, i wtedy przenosisz ją do siebie na konsole - ale z takimi grami trzeba uważać, zawsze ktoś może wysłać ci kody do niedziałającego konta etc.
    Chyba że są to typowe kody do marketplace (xboxowego) które upoważniają do ściągnięcia gry - ale wątpie.

2. Wydaję mi się że gold do sciągnięcia takiej gry nie jest potrzebny

3. Konto daje Ci przede wszystkim dostęp do gier online, aplikacji takich jak youtube, internet, nba.tv, etc., dodatkowo dla posiadaczy konta Gold są darmowe dwie gry w miesiącu (pierwszego każdego miesiąca 1, i druga od 16stego) z tym że nie mogą być to wersje trialowe golda takie jak na kilka dni, wydaje mi się że minimum musisz mieć subskrypcje na miesiąc żeby móc skorzystać z games with gold - dlatego też moim zdaniem nie opłaca się co 7 dni wykupywać jakies kody na allegro tylko kupić raz a porządnie suba na rok za ok 160zl (w necie) i nie interesuje Cię nic przez cały rok - o tym też polecam poczytać na forum, na pewno jest mase tematów na temat XBLG...

4. w sumie odpowiedziałem w pkt 3.

Poszukaj na forum jeszcze. tematów powiązanych z goldem jest mnóstwo.

Pozdrawiam,
    2

Wczytywanie...

Poleć forum