1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 Lt.3.0 500GB , Kinect, 4 pady

Temat na forum 'Wycena ofert' rozpoczęty przez mauly, Styczeń 5, 2016.

1. mauly

mauly Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam,
    Ile warta jest konsola wersja jasper biały, Lt 3.0?

Co w niej "piszczy" - nie zawsze w pionie otwiera się czytnik dvd,
    - wiatrak w zasilaczu buczy przez ok. 5min po uruchomieniu ( w zależności od pozycji zasilacza)
    - kinect ze statywem do zawieszenia,
    - 4 pady- 2 białe , 1 róż, 1 czarny z podłączeniem pod PC - wszystkie bezprzewodowe
    - Dysk 500 gb- nie wiem czy to wada- nie ściąga i instaluje gier na dysku jeśli jest już 300gb gier na nim- brak bad sectorów(maks 60%gry - może zna ktoś rozwiązanie) , mam jeszcze dysk dodatkowy 60gbz obudową

Gry pudełkowe :
    tenis - Rockstar ; Gry na kinect - Rise of Nightmer i adventyre, DJ hero 1i 2 z 2 stołami renegate
    Gry na dysku - mogę wszystko zgrać co było na GwG bez mojego profilu- do tego - skate 3, wrc arcade, castelvania arcade, Call of jullers arcade, dishwasher, żółwie ninja 2 wersje arcade, golden axe, metal sług 3 , jeszcze z 5 gier, fight night champion, track and field,

Jeszcze coś na pewno jest, ale nie pamiętam jestem w pracy. Uważam że dość duży pakiet.

Ile to jest teraz warte
    Prosiłbym o jakąś podpowiedź bo we czwartek 7.1.2016 spotkam się z potencjalnym kupcem - obecnie cena między 600-800zł?

Przepraszam za błędy w nazwach gier i inne.

2. Lotnik421 Xbox One

3. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jak kupi za np 700 to powinieneś w rękę ładnie pocałować i uciekać z kasą zanim się rozmyśli :D

mauly i WRUB5ON lubią to.
  4. mauly

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Dzięki, czyli jak znajoma osoba to 600zł i będzie git. Nie zdawałem sobie sprawy, że wartość tak spadła. Dzięki
    Jeśli wg innych to rozsądna cena i nie będzie innych sugestii do czwartku to temat do zamknięcia.

5. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    hmm 500zl to dużo jak na zasilacz który na wykończeniu ma wentylator, dysk który nie działa do końca...

Wysłane z mojego SM-N7505 przy użyciu Tapatalka

mauly lubi to.
  6. mauly

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Dzięki, Tak na spokojnie przejrzałem listę gier na dysku to będzie 56 tytułów arcade i inne, myślałem że to jakąś wartość podniesie. Dzięki wielkie za podpowiedzi.

7. Szymon640x480

Szymon640x480 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Arcade'y nie podnoszą ceny, ale pełne tytuły już tak o ile to nie jest FIFA 08

Wczytywanie...

Poleć forum