1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 lt 3.0 a fifa 15

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez DigiArt, Styczeń 8, 2015.

1. DigiArt

DigiArt Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Jak już niedawno pisałem stałem się "szczesliwym" posiadaczem Xbox 360 Elite przerobionego LT 3.0. I wlasnie zmierzalem do sklepu gdzie włączają niskie ceny po FIFA 15 ale kolega nastraszył mnie ze jak wloze płyte do napedu to musze podlaczyc konsole do neta i sciagnie sie jakas aktualizacja ktora usunie mi przeróbke... Czy to prawda? Jak to jest? Dodam że GTA V śmiga (ale to chyba pirat chociaz z ładnym light Scribe). Zadziała mi ta fifa czy nie??

2. Lotnik421 Xbox One

3. davex

davex Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    309
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Gdańsk
    Przy LT 3.0 nic Ci się nie usunie.

Wystukane na klawikordzie przy użyciu TapTalk'a

DigiArt lubi to.
  4. keyser2

keyser2 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Bana nie powinieneś dostać, przeróbki ci nie usunie. Skoro masz LT3 to nagraj sobie i tyle.

DigiArt lubi to.
  5. DigiArt

DigiArt Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie wiem jak to nagrywać i w ogole. Wolę kupić oryginał i mieć spokój. Chcę tylko być pewien że to zadziała na 100%...

6. keyser2

keyser2 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Zadziała.

DigiArt lubi to.
Wczytywanie...

Poleć forum