1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 lt 3.0 nie czyta piratow

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez norbert99310, Sierpień 30, 2014.

1. norbert99310

norbert99310 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bardzo Daleko
    Witam. Kupilem ostatnio Xboxa 360 slim z przerobka lt 3.0 (konsola uzywana).
    Mam problem otoz, oryginaly czyta wysmienicie, po prostu kazda oryginalna gre, lecz kopie gta 5 czyta tylko do intra i potem tak caly czas intro. Plytka w dobrym stanie. Byly wlasciciel konsoli mowil, ze kopie konsola dobrze czytala. Probowalem juz z innymi kopiami, lecz albo nie rozpoznaje, lub poprostu wczyta sie tylko intro. Probowalem juz z plytkami czyszczacymi, lecz nie daly one zadnego efektu. Mam nadzieje ze ktos mi jest w stanie pomoc. Pozdrawiam, Norbert.

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Oczywiście gry sa na verabtimach. Jesli nie to nagraj na ihasie na verbach. Kolejno zmien laser

4. norbert99310

norbert99310 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bardzo Daleko
    Gry sa na verbatimach. I czy naprawde trzeba zmienic laser? Pisalem do serwisu w Belchatowie i 100 zl by mnie to kosztowalo :confusion:

5. loot2014/ban

loot2014/ban Banned Użytkownik

Polubienia:
    28
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    Ja podkrecilem laser i już mi pół roku hula. Tak to też żadnego pirata niechcialo mi przeczytać.

POMOGŁEM DAJ PRZYDATNE.

Tapnięte sprzed xboxa przez Neo V :)

Wczytywanie...

Poleć forum