1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbox 360 lt 3.0 prbolem z GTA V

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez dadus15, Wrzesień 2, 2016.

1. dadus15

dadus15 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Posiadam oryginalną grę jak w temacie. Problem dotyczy pierwszej misji z Treworem, który dowiaduje się o obecności przyjaciela, z którym w przeszłości robił akcje. Dojeżdżam do motocyklistów i gra uruchamia się ponownie z komunikatem: "Gra została uruchomiona ponownie z powodu problemów z urządzeniem". Dodam jeszcze, że do wspomnianej misji nie było żadnych problemów. Dlatego zwracam się do was o ratunek. Może ktoś posiada save, który omija tą misję. Dodam, że znalazłem save na tym forum, niestety była zawarta na nim misja Franklina z Lemarem. Większość linków z innymi saveami powygasała.
    Mam nadzieję, że jeszcze ktoś zachował jakiś save.
    Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1256
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Instalowałeś obie płyty ? Może na płycie do grania jest rysa ?

4. dadus15

dadus15 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tak obie płyty są zainstalowane na HDD. Myślę, że z płytkami jest wszystko ok. Gra przetestowana na innym xboxie i wszystko ładnie śmiga a u mnie się zacina na tej misji.Pozostałe przebiegły beż żadnych komplikacji.
    Próbowałem tą misje ominąc poprzez save editor, ale brak powodzenia.

5. p_bladek

p_bladek Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    487
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    A dysk działa Ci poprawnie?
    Jak nie rysa to problem z dyskiem.

6. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1256
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jak odpalisz tę felerna misję to popełnij samobójstwo (w grze oczywiście) 3 razy a powinna wyskoczyć opcja pomiń.

7. dadus15

dadus15 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zdaje relacje. Niestety pominięcie misji poprzez popełnienie samobójstwa nie pomaga. Gra uruchamia się ponownie z komunikatem jak kilka postów wyżej. Dodam, że było kilka misji pobocznych Franklinem i Michelem, które przebiegły beż żadnych komplikacji. Po mieście mogę jeździć cały rok i się nie wyłączy. Jeżdżąc taxi i przyjmować kurs też mogę dowoli. Problem jest tylko z fabułą. Nie mam pojęcia co może być przyczyną

8. p_bladek

p_bladek Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    487
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Usuń grę i zainstaluj ponownie. Miałem taki problem na 360 i niestety powodem były badsectory.

9. dadus15

dadus15 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    p_bladek:Dzięki pomogło.Dopiero teraz odpisuje, ponieważ trzeba było przejść grę. Jak dla mnie najfajniejsza część z cyklu Grand Theft Auto. Czekamy na szóstą część, bądź jakieś DLC do piąteczki.

10. Tincu

Tincu Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28

Bo to jest najlepsza część GTA :) Bardzo lubię całą serię, do niedawna najlepsza była San Andreas dla mnie - no ale właśnie, pojawiła się 5tka i pozamiatała :) przeszedłem najpierw na 360 później na one :)

Wczytywanie...

Poleć forum