1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 LT 3.0 RGH czy czysty

Temat na forum 'Co kupić?' rozpoczęty przez CHESTERRROOO, Lipiec 13, 2015.

1. CHESTERRROOO

CHESTERRROOO Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Ostatnio myślałem nad zakupem używanego z przeróbką lub nowego Xboxa 360. Na allegro znalazłem takie coś na jakimś rgh:
    http://allegro.pl/promocja-xbox-360-250gb-slim-rgh-rgx-12-gw-i5536727960.html
    http://allegro.pl/promocja-xbox-360-500gb-slim-rgh-rgx-12-gw-i5519772511.html
    http://allegro.pl/promocja-xbox-360-500gb-slim-kinect-rgh-12gw-i5519819412.html
    i mam jeszcze jednego na LT 3.0 za 400zł ale bez pada.
    Warto inwestować w coś z tej listy? Trochę się boje tego że konsola mi padnie po tych 3 miesiącach i będę w plecy kilka stów albo że dostanę bana. Może lepiej poczekać aż X0 stanieje i wyjdzie kompatybilność wsteczna?

2. Lotnik421 Xbox One

3. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1855
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Gry na konsole są już teraz tak tanie, że nie warto ani konsoli przerabiać. A we wszystkie tytuły nie będziesz grał. Na RGH nie pograsz przez neta, tylko Single. Na LT normalnie pograsz, ale musisz mieć nagrywarkę do tego dodatkowo ;p Jak już lepiej kupić nowego nieprzerobionego, no albo zaczekać na te XO, powoli zaczynają wdrażać wsteczną kompatybilność. Chyba lepiej już inwestować w XO niż wracać się wstecz.

4. CHESTERRROOO

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No może i racja, ale nie wiadomo jakie gry będą w kompatybilności wstecz i jak to w ogóle będzie działać. Dlatego właśnie myślałem nad przerobionym x360 z opcjonalnym kinectem.

5. kuleczka91

Polubienia:
    1855
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Kinect? Chyba do zbierania kurzu :p U mnie kinect był fajny przez pierwsze 2 miesiące i od czasu do czasu jak przyjdą znajomi, a tak to stoi i zbiera kurz. Nie ma za dużo gier na niego, a na XO to już w ogóle szkoda kasy wydawać na kinecta. Jak chcesz pograć po sieci to kup sobie z LT. Aczkolwiek patrząc po cenach gier, np. używkach nie warto przerabiać i swojego nie przerabiam.
    Swego czasu miałam w domu Xboxa z RGH i więcej stał niż był używany, im więcej gier tym nie wiesz w co grać. Jeszcze zanim nauczysz się ogarniać RGH to się prędzej wku...wisz. Moja cierpliwość nie była długa, ale z pomocą kilku osób i poradników udało się ogarnąć co i jak. Osobiście wolę dać płytę do napędu niż srać się z przerzucaniem plików wte i we wte. Mnie bardziej gra cieszy jak sobie ją kupię niż jak pobiorę :)

6. CHESTERRROOO

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    W sumie dobrze mówisz. Używki są coraz tańsze. Ale jak się ma granie w multi na używanej kopi? Da radę? Kiedyś albo ktoś mi powiedział albo gdzieś w internetach wyczytałem że niby gry na x360 mają jakieś klucze do multi. Prawda to?

7. kuleczka91

Polubienia:
    1855
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Teraz już EA zlikwidowało klucze do swoich gier w multi, jedynie klucze uplay z niektórych gier nadal są, że bez nowego nie pograsz (jedyny przypadek mój to driver san francisco), no chyba że już sie coś zmieniło w tym zakresie. Musiałbyś doczytać na necie. Ja normalnie kupuję używki i bez problemu gram w multi w gierki :)

8. CHESTERRROOO

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jak jest z żywotnością slimek z 2010 roku+? Można śmiało kupić używkę?

9. kuleczka91

Polubienia:
    1855
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Na to Ci nie odpowiem, bo ja kupiłam nówkę. Ale ogólnie albo Jasper, albo Slim jak już kupować. 2 konsole, które są najmniej awaryjne, praktycznie wcale :)

10. CHESTERRROOO

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tylko teraz jak rozpoznać który jest który. Jaspera chyba jakoś po wtyczce do zasilacza, a slim to pewnie slim. :p A jak jest z padami? Wytrzymałe są? Ile potrafią wytrzymać na bateriach? Jeśli konsola padnie, a nie ma gwarancji to da się ją jakoś naprawić? Czy wtedy już tylko nówka wchodzi w grę?

11. kuleczka91

Polubienia:
    1855
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Na necie masz schematy do rozpoznania konsol :p Jak sie padami nie rzuca to są wytrzymałe. Co do baterii to różnie zależy od pojemności akumulatorów, od długości grania. Tego Ci nikt nie przewidzi. Logiczne, że jak kupisz akumulatory o większej pojemności to Ci dłużej wytrzymają. Oczywiście mowa o normalnych akumulatorach znanych firm, a nie z bazaru. Mi przy zwykłych bateriach zaczynał pad sygnalizować, że po 8h ciągłego grania z włączonymi wibracjami już się kończą, lepiej zainwestować w akumulatory. Konsolę da się naprawić, od czego masz serwisy konsol ;p

12. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1225
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jak będziesz szukał FATa i będzie napinane na aukcji jasper ale zobaczysz zasilacz 203W (ta największa krowa) to pierwsze co patrz na wtyczkę zasilania w konsoli i na ilość Amperów obok, dlaczego ? Zasilacze w dół są kompatybilne czyli do jaspera podłączysz zasilacz 203W ale do Falcona 150W już nie. Zazwyczaj jak ktoś sprzedaje jaspera to o tym piszę ale natrafiłem na przypadki że ludzie kłamali.

kuleczka91 lubi to.
Wczytywanie...

Poleć forum