1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 lt 3.0 zacinanie gier

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez avertus, Lipiec 7, 2016.

1. avertus

avertus Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, od 2 lat posiadam xbox'a 360 z przeróbką lt 3.0. Do wczoraj wszystkie gry działały bez problemów. Chcę sobie odpalić wczoraj just dance 2014 - zacina konsolę po ekranach związanych z kinectem. Dziś nagrałem sobie just dance 2015 - 1 raz zacięło na logo ubisoft, 2 razem przed załadowaniem piosenki. Dziś wziąłem, rozkręciłem całą konsolę, wyczyściłem wszystko fajnie razem z napędem(nie otwierała mi się czasami tacka) i nic to nie dało. Myślicie, że czas wymienić laser? Sama wymiana lasera wiąże się z czymś większym czy wystarczy tylko kupić taki sam laser i zamontować i gierki będą dalej działały czy nie bardzo?

2. Lotnik421 Xbox One

3. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1225
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Z gier z dysku też sie zawiesza czy tylko z płyt?

4. avertus

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    To mogę sprawdzić tylko Hall in the wall, ewentualnie gta v, bo chyba mam drugą płytę na dysku czy jakoś tak. Dopowiem tylko, że nie dzieje się tak z wszystkimi grami. Taki np. minecraft, w którego gra siostra działa bez problemu. Błędy te zauważyłem jak na razie z grami z serii just dance, kincet sportsy również działają. Wszystkie gry nagrane ihasem jak coś. Jeszcze dopiszę, że podczas odczytu płyt xbox chodzi strasznie głośno.

Ostatnia edycja: Lipiec 7, 2016
  5. avertus

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  6. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Sama wymiana lasera nie jest mocno skomplikowana. Większy problem jest z zakupem dzialajacego lasera, większość nie działa.

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

7. avertus

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czyli te wszystkie "nowe" lasery na alledrogo mogą nie działać? Ewentualnie rozważam jeszcze sklep "konsolowo", ponieważ muszę kupić gumkę napędu http://konsolowo.pl/shop/pl/kompone...a-napedu-liteon-16d2s16d4s16d5s-xbox-360.html a na alledrogo nie widziałem.

8. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Tak mogą nie działać, masz mniejsze szanse ze będzie sprawny

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

9. avertus

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A jakieś pewniejsze źródło skąd brać takie lasery? Bo tak jak mówiłeś, dużo skomplikowanej roboty z samą wymianą nie ma. Dokładnego modelu lasera jeszcze nie znam, nie chce mi się znowu rozbierać całej konsoli.

Wczytywanie...

Poleć forum