1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 + LT 3.0

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez harnas8, Grudzień 18, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. harnas8

harnas8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Lublin
    Witam!!!
    Chce sobie kupic xbox 360 i chce sobie przerobić konsole na lt 3.0
    Mam pytanie czy jak bede grał na konsoli przerobionej na lt 3.0 i jak bede mial oryginalna gre i bede grał live to mnie zbanują???

2. Lotnik421 Xbox One

3. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    dostaniesz nie za samą grę tylko za wprowadzanie modyfikacji do konsoli. Prędzej czy później ale jednak to nieuniknione

4. Zagaj

Zagaj Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Włocławek
    Powiem ci tak ja grałem dwa lata na live i bana nie dostałem Ale jak bedziesz przestrzegał kilku zasad to zminimalizujesz dostanie bana.

5. woueK

woueK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Najpierw musi wejść lt 3.0 sam czekam bo serwis z którego kupiłem klocka zaktualizował dasha i do wyjścia lt nie dostane paczki. Już mnie wkurza trochę to czekanie ale nic nie zrobisz chłopaki pewnie solidnie pracują żeby się ukazało. Kota w worku też nie chcą puszczać

6. harnas8

harnas8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Lublin
    a jakich kilku zasad mam przestrzegać żeby mnie nie zbanowali?
    A i kiedy wyjdzie to LT 3.0 bo widziałem że na allegro sprzedają konsole z LT 3.0?

7. woueK

woueK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Kolego nie ma lt 3.0, ci co sprzedają wystawili aukcje na zaś bo niedługo ma być, jeśli zależy ci żeby wświęta prac to sobie odpuść bo pewnie nie wyjdzie tak szybko a jak wyjdzie to nie zdążą przerobić i wysłać

8. Shibby

Shibby Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Mieć poprawne kopie, aktualny firmware i czytać co się dzieje w świecie xbl (aktualizacje)

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum