1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XBOX 360 LT3.0, gitara, mikrofony, 2xpad, gry, kinect, WROCŁAW

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Ricko_, Styczeń 8, 2014.

1. Ricko_

Ricko_ Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam,

Sprzedam konsolę XBOX 360 HDD 60gb przerobiona LT3.0

W zestawie:
    - Kinect
    - Bezprzewodowa gitara GITAR HERO 5
    - 2 x bezprzewodowe oryginalne pady
    - 2 x oryginalne mikrofony do gry Lips
    - Oryginalne słuchawki
    - 5 x Oryginalne gry (Rise of nightmares, forza 4, GUITAR HERO 5, LIPS, RESIDENT EVIL 5)
    - Pudełki i oryginalne okablowanie.

Do konsoli posiadam ok 30 płyt z grami pod LT3.0:
    Fifa 14, the black eyed peas experience, Mortal kombat complete edition, Lips x2, Alan wake
    kinects sport, zumba fitnes, resident evil 6 i wiele innych.

Preferuję odbiór zestawu osobiście na terenie Wrocławia w ostateczności mogę wysłać. Konsoli nie sprzedaję za pobraniem tylko przedpłata na konto transakcji możemy dokonać za pośrednictwem portalu allegro.pl. Dla zainteresowanych MFR DATE: 2008-08-08, SERIAL NUMBER: 2764556 83205. Cena jaka mnie interesuje to ok. 1100 zł do negocjacji w granicach rozsądku ;). Uprzedzę pytanie ;) sprzedaję wszystko jako zestaw w całości więc nie ma możliwości kupienia samej gitary, mikrofonów czy innych akcesoriów. W razie pytań lub wątpliwości proszę o kontakt najlepiej telefoniczny: 664275940. Pozdrawiam. ​
    Na życzenie mogę wysłać zdjęcie sprzętu konsola jest zadbana, stan dobry.

// Handel pirackim oprogramowaniem jest na forum zabroniony. ESLORD

Wczytywanie...

Poleć forum