1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 ma najwięcej exclusive'ów

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Raffcio, Luty 23, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Raffcio

Raffcio Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Aaron Greenberg w jednym z najnowszych wywiadów stwierdził, że żadna inna konsola nie posiada tylu gier na wyłączność co Xbox 360.
    Właściciele PlayStation 3 z pewnością nie będą zadowoleni z ostatniej wypowiedzi Aarona Greenberga, szefa działu zajmującego się konsolą Xbox, ktorego udzielił pismu OXM. Powiedział w nim bowiem, że żadna inna konsola nie posiada tylu tytułów na wyłączność co platforma koncernu Microsoft.

"Nie ma innej platformy posiadającej tyle exclusive'ów. Oczywiście jest parę wspaniałych gier na PS3 i szanujemy to, lecz naszym celem jest dostarczenie największych hitów i największej ilości tytułów na wyłączność i sądzimy, że uda się tego dokonać w tym roku. Ten rok będzie dla nas naprawdę ważny, zamierzamy bowiem dokonać tego samego dla Xbox Live, a poza tym w sezonie świątecznym wprowadzamy Natala".

Wypowiedź Greenberga nie pojawiła się bez powodu. Najwyraźniej była to odpowiedź na słowa Roba Dyera z Sony, który powiedział, że PlayStation 3 jest lepsze dla społeczności wydawców niż Xbox 360.

zrodlo:

onet.pl

2. Lotnik421 Xbox One

3. radzion18

radzion18 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
    Dobrze powiedziane

4. RaaDeeK

RaaDeeK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    z bólem przyznam, że exclusivey na Xboxa 360 nie dorastają do pięt tym z ps3. Halo/Fable/Gow niestety mnie nie interesują, a God of War/Heavy Rain/LBP jak najbardziej.

5. PawlaQ

PawlaQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Zamość
    Ponieważ liczy się jakość a nie ilość;)

6. misiek8

misiek8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    In an ODST armor waiting to drop
    Z bólem przyznam, że exclusivey na PS3 nie dorastają do pięt tym z X360. God of War/Heavy Rain/LBP mnie nie interesują, a Halo/Fable/Gow jak najbardziej.

Kup PS3, sprzedaj X360.Problemu żadnego nie widzę-nie będziesz cierpiał,i nie będziesz musiał ze swym bólem obnosić się na forum.

7. Zoax

Zoax Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    albo miej dwie konsole to ci żaden exlusive nie ucieknie :)

8. jarek43_16

jarek43_16 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lisów
    najwięcej exclusiwów ma nintendo wii :D

9. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
  10. L4mia

L4mia Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    KRK
    w kwestii exlusivów dla ps3 to jest kilka wyjątkowych jak Uncharted - ale jak słyszę że Granturismo5 jest na jesień 2010 zapowiedziane(to są kpiny z posiadaczy ps3) i albo Heavy Rain ma ocenę w PE 8+ - to jakoś nie padam na kolana - dużo szumu o nic

11. PatrixOK

PatrixOK Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Heh dokładnie... heavy Rain to film za 200zl... zeby tam chociaz mozna bylo cos robic, chodzic, skradac sie a nie gra ogranicza sie do Y,B,A,X (tak po xbox'owemu .). Dla mnie to duzo szumu i nic wiecej. Jedyna gra ktora zazdroszcze ps'owcom to Unchrated 2, killzone 2? Mam MW:2 :), Gran Turismo 5? Niech wyjdzie to porozmawiamy. A xbox? Gears of War 1,2: cud miod i orzeszki ., Alan Wake: Klimatem, gameplayem rozwali ten caly Heavy Rain, Fable II no i zaraz III: Fable II... tekiej przygody nie zapomne chyba do konca zycia ., czujesz sie tak jakbys ty był bohaterem, Halo Reach: Wkoncu cos na poziomie graficznym, mysle ze wkoncu Halo nie bedzie tylko dla fanow, Forza 3: My chociaz mamy samochodowke na poziomie, oni narazie o Gran turismo 5 moga tylko marzyc.

12. CritiCalz

CritiCalz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Patrix,a co ty mozesz wiedziec o tej grze ?

13. Staroch

Staroch Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    najwiecej ale czy ilosc sie liczy ? wedlug mnie bardziej jakosc... patrzac na ps3 na Uncharted 2 god of war 3 metal gear solid 4 metal gear online mag heavy rain killzone 2 resistance 2 inFamous yakuza 3 to bardziej bym wolal miec ps3. i na dodatek wogole kontrakt maja z polska nie to co microsoft i za internet nie trzeba placic za free grasz... xbox 360 najlepsze jego exclusivy wedlug mnie to Fable II , Gears of War forza motosport 3 i dodatki do gta reszta jakos mnie nie wciagnela zbytnio z tak wielu exclusiv'ow na xboxa :D

14. zum51

zum51 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kalisz
    Ale ja mam to w ***** ile mamy ja się pytam jakie mamy :{
    Mamy jedynie mówię to o tytułach dobrych czyli ocena od 7 w górę.
    Alan Wake MOŻE być fajny ale nic nie wiadomo napalam się na niego bardzo a ito jest prawdziwy rarytas bo będzie tylko na Xboxa niby ale pewnie i tak na PC wydają!
    Mass Effect ale to nie exclusive bo jest też na PC.
    Fable 2 ta gra to gówno do entej potęgi wg mnie i takie mam zdanie :/
    Więc gdzie te ex co no właśnie nie ma takiego czegoś na Xboxa.
    A no i Halo 3 ta gra to jest wspaniała i GOW2 ta gra jest też wspaniała! :D

15. PatrixOK

PatrixOK Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Wiem tyle ze musisz tylko klikac przyciski i ogladac film, ot caly heavy rain .

zum51... Mass effect jest exclusivem lecz konsolowym, tak samo jak Left 4 Dead 2, Fable 2 gówno... a grales w nia, czy moze u kolegi zobaczyles grafike i piszesz tak? No ale twoje zdanie, o gustach sie nie dyskutuje :)

16. zum51

zum51 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kalisz
    Mam Fable 2 i co :shisha
    Po prostu mi się nie podoba i tyle!
    O gustach się nie dyskutuje:yeye:

17. endriu1145

endriu1145 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    haha to naprawdę tą grę widziałeś ... nie wypowiadaj się jeżeli nie wiesz ;]

Cóż moim zdaniem nie bardzo jest tak <myśli> Może xbox ma więcej exów ale cienkich, oczywiście nie wszystkie ;) Fable 2(od gierka przyjemna ale żeby była jakaś taka ekstra itd. to nie przesadzajmy, przyjemna ale jedynka była lepsza imo), Forza, Mass Effect(najbardziej dla mnie genialny ex jaki powstał dla M$),Gears of War(heh wcale taki fajny nie jest, na mnie nie zrobił wrażenia, tyle razy się za to zabierałem ale nie mogę prześć), Halo(nie grałem więc nic nie powiem), Alan Wake(heh gierka może być bardzo dobra ale nie musi ;) na razie dostajemy tylko smaczki i nic poza tym, więc póki nie wyjdzie to nie komentuje, nawet dema nie ma). Nie wiem, nie mogę skojarzyć innych exów.

A Ps3 ciekawsze dla mnie exy, Metal Gear Solid 4( świetna gierka, klimat, grafika, grywalność masakra, nie mogłem oderwać się od premiery przez kilka dni), Kilzone 2 ( następna świetna gierka, mus dla graczy, wgina w fotel bardzo klimatyczna), Little big planet(fajna gierka :D bardzo brakuje takich pierdółek, strasznie przyciągają),heavy rain(gierka naprawdę jest ciekawa, demo moim zdaniem było fajne, zobaczymy co przyniesie preorder jest). Uncharted heh gierka świetna sama w sobie.

Moim zdaniem xbox ma więcej exów ale ps3 ma bardziej dopracowane i fajniejsze dla mnie exy ;) Na razie jedynym exem na korzyść xbox jest mass effect,forza gdzie przy ps3 więcej gierek moim zdaniem ciekawszych jest ;) Co nie zmienia faktu, że multiplatformowe gry są lepsze na x'a ^^

18. Neqiu

Neqiu Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    UK
    WII ma najwiecej .

19. ziombel86

ziombel86 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    dla mnie takie dyskusje tutaj nie ma sensu. Zaraz przyjdzie jakas 17 letni gnojek i powie ze jak ci sos nie podoba to won sprzedawaj xboxa i kupuj ps3 a nie lament siej na forum. Kurde to ma byc dyskusja? To nie ma zadnego sensu... tu zawsze bedzie najlepszy xbox i koniec. Niestety ale te nasze xclusivy ssa mocno. Falbe 2 to dla mnie gra porazka nudna i porsta jak cholere. Wzorowy przypadek ze gry sa robione dla causali. Halo ja fenomenu tej gry nigdy nie zrozumie (moze multi *********** mocno ale ni gralem).
    Wiec wszystkie tego rodzaju tematy najlepiej traktowac z przymruzeniem oka ;]

20. andryush

andryush Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Hajnówka
    @ziombel86

Zgadzam się co do poziomu dyskusji i zachowania nastolatków na tym forum :D Mnie to już jeden wygania na forum PS3 , ale mniejsza z tym :p

Co do exów , to dla mnie najlepsze są Halo ODST , GoW2 i Forza 2. Co do nowej odsłony FM3 to tej gry nie uznaję , gdyż wniosła do serii zbyt mało moim zdaniem. Sprawa exów PC+X360 ma się podobnie , niektóre są ok , ale mój stosunek do nich jak do exów jest zdystansowany , głownie ze względu na to , iż gry pojawiają się również na konkurencyjnym PC.

Jeśli chodzi o ilość , to jeśli zaliczyć te exy wydawane również na PC to faktycznie będzie ich więcej niż u Sony ;)

21. Tieu

Tieu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Zagan, Polska
    Konkurencyjnym dla Ciebie. Dla Microsoftu nie. Czemu? Obie platformy należą do nich :).

Ja bym chciał GT5 tylko...

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum