1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 mi laguje...

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez nanan112, Październik 17, 2011.

1. nanan112

nanan112 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie wiem czy to normalne gram z hdd np. Halo reach i momentami potrafi klatkować
    Iw każdej grae mi się to zdaża minimalne spadki płynności itp.

Mam xboxa 360 premium

2. Lotnik421 Xbox One

3. nanan112

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    PS. Nigdy nie miałem takiego laga żeby restartować konsole nawet przy GTA IV

4. Enz0

Enz0 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
    A instalowales gry. ?, czasami gry moga klatkowac tak samo jak w Gears of war na punktach kontrolnych gdzie gra idzie dalej i zapisuje stan gry. Czy ci klatkuje caly czas.

5. nanan112

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    PS 2. PES 08 mi wogóle nie laguje tylko na filmikach spadki fps

6. druteron

druteron Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Otwock
    Gwoli ścisłości, lagowanie, to nie to samo co spadek płynności. Gra po prostu Ci się przycina. Lag oznacza opóźnienie w rozgrywce tj. widzisz kogoś na horyzoncie, podczas gdy w rzeczywistości go tam nie ma, dopiero za moment pojawia się w odpowiednim miejscu. Żeby nie było offtopu. Mi też zdarzają się spadki płynności w grach i nie ma się tutaj też za bardzo co dziwić. Konsola to już jest sprzęt wiekowy, a twórcy gier próbują wycisnąć z niej ile się da i odbija się to właśnie na takich spadkach w wydajności. Mam nadzieję, że rozwiałem twoje wątpliwości. Swoją drogą słyszałem o takiej teorii, że gry są zoptymalizowane w taki sposób, by lepiej doczytywały się z płyty. Ile w tym prawdy, nie wiem.

Człowieku, czytałeś pierwszy post? Przecież wyraźnie jest tam napisane, że gra z dysku.

7. nanan112

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie czasami klatkuje głównie przy dużej akcji ale nie tylko a gry mam na dysku

8. nanan112

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  9. druteron

druteron Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Otwock
    Przycinanie a klatkowanie, to praktycznie to samo. Nvm. Spróbuj przeczyścić cache dysku twardego, mi to kiedyś pomogło.

W sumie sam sobie odpowiedziałeś na swoje pytanie. Gdy jest dużo akcji na ekranie, to logiczne jest, że konsola musi wykonać dużo obliczeń, a obecnie twórcy gier skarżą się na małą pamięć konsoli, więc coś takiego będzie się pojawiać.

10. Patryk SMI

Patryk SMI Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Mikołów
    nie jest to tak powazna sprawa o ktorej mowicie w porownaniu do pc
    klatkowanie czy lagowanie, da sie grac zawsze i naprawde nie ma co nazekac

Wczytywanie...

Poleć forum