1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbox 360 modyfikacja chłodzenia. Kilka pytań.

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez dominoko12, Maj 28, 2011.

1. dominoko12

dominoko12 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam!
    Dorwałem xboxa 360 z JTAG-iem, jako że to wersja z płytą Zephyr postanowiłem ulepszyć chłodzenie. I teraz kilka pytań:
    -Czy uszczelnienie tunelu coś daje?
    -Czytałem test past termoprzewodzących i jedną z najlepszych okazała sie diamond 7 Rewolucja PASTA DIAMENTOWA IC Diamond 7 Carat! AAB (1633830376) - Aukcje internetowe Allegro . Czy można ją nałożyć na procesory w xboxie?
    -Czy jak dam wiatrak na heat pipe i tuż nad nim wywiercę dziurę, żeby wiatrak nim wydmuchiwał powietrze to nie zakłóci to chłodzenia?
    -Jak wywiercić dziurę na wiatrak w xboxie, żeby to jakoś wyglądało?

2. Lotnik421 Xbox One

3. KamileQ

KamileQ Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wieliczka
    Najlepiej uszczelnij tunel.

4. szefol84

szefol84 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Świętochłowice-ObeRschlesien
    Ja zwiększyłem ,właściwie umożliwiłem xboxowi na tzw większy dopływ powietrza, poprzez postawienie go na nakrętkach coli( poziomo). Śmiejcie się piszcie że jestem idiotą bo to nic nie daje, ale najprostsze sposoby czasami są tymi najlepszymi. 3 lata tak chodzi i nigdy nie był w serwisie.

5. babcia99

babcia99 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    dominoko wsadź go do zamrażarki... Widzę że część z was chce być mądrzejsza od inżynierów w M$... Może po prostu odkurz swojego klocka...

6. cyborg95

cyborg95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Śląsk
    Ja mam xa już prawie 3 lata , 2 miechy temu uszczelniłem kanał , ale przed uszczelnianiem kanału grałem czasami po 10h w wakacje i nic , teraz niestety gram mniej ale jak gram ok 1h to xbox się dopiero zagrzewa , jest to falcon ale daje rade jak dla mnie to mocny egzemplarz , Tyle że czyszczę go co jakiś czas w środku zbiera się dużo syfu na wiatrakach i radiatorach co utrudnia chłodzenie więc warto to zrobić .

7. Cinelous

Cinelous Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wrocław
    Nic nie rób szkoda sprzętu jeszcze coś zrypiesz ja przez takie bawienie sie musze teraz wysyłać zasilacz do serwisu o ile nie padła mi konsola ;/

8. dominoko12

dominoko12 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Uszczelniłem tunel, wywierciłem dziurę po boku konsoli i dałem wiatrak na heatpipe, zmieniłem pastę na arctic silver 5 i xbox jest letni po godzinie grania.

9. dominoko12

dominoko12 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ja go zmodyfikowałem bo to wersja z płytą Zypher i szkoda żeby się popsuł. Polecam tą modyfikację chłodzenia.

10. coldstan10

coldstan10 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warszawa
    A mój kolega wyciągnął obudowy i walnął obok klimatyzatora :)

Wczytywanie...

Poleć forum