Xbox 360 + mój wiekowy monitorek?

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Siema, mam taki stary monitorek w domu którego nikt nie używa i póki nie mam monitora LCD z HD to chciałbym tego jakoś zagospodarować. Jest to Hyundai sprzed 9 lat ^^


Jeżeli podłącze go do X'a kablem VGA będzie się dało grać? Bo na moim starym telewizorku Philips CRT 21" to piekło. Jeszcze ma taki fajny kineskop zaokrąglony z przodu co daje naprzykład w RDR taki efekt że ucina mi staminę konia i trochę radaru...
Tak więc czy nie "popsuję" sobie oczu i czy jakość będzie lepsza jeżeli podłącze X'a do monitora?
 

Przemi06

Użytkownik
Użytkownik
Jakość będzie lepsza, bo monitor nawet stary ma wyższą rozdzielczość od tego co ma telewizor.
Jeszcze tylko pytanie czy kabel masz na stałe w monitorze czy jest wykręcany? Jeśli jest na stałe to musisz dokupić końcówkę by podłączyć x'a. Jeśli kabel masz wyciągana to bez problemu wszystko podłączysz.
Tak wygląda przejściówka
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Z kablami i przejściówkami nie ma problemu bo akurat wiem co kupić :p Tylko chodzi mi o to czy na tym monitorze 17-to calowym wszystko będzie git? Czy nic nie będzie rozciągnięte/skurczone i czy da radę ustawić obraz w 4:3 tak żeby wszystko było duże i wyraźne jak na przykład małe napisy w Splinter Cellu Conviction? I oczywiście żeby nie było czarnych pasów tylko cały monitor wyświetlał obraz. Bo u mnie na tym tv to prawie ich nie widać a u brata na 32 calach HD Ready wszystko pięknie.
 

garus

Użytkownik
Użytkownik
Pasy będą, bo to nie jest panoramiczny monitor. A napisy, to zależy. W SCC powinny być widoczne.
 

Przemi06

Użytkownik
Użytkownik
Pasy będą nawet na LCD ale, to akurat pikuś, przecież skupiasz się na rozgrywce a nie na pasach.
Obraz 4:3 czy 19:10(9) ustawisz bez problemu napisy będą widoczne bez problemu.
 

Kubcys

Banned
Użytkownik
U mnie na TV kineskopowym 29" w prince of persia i alan wake bardzo cięzko się napisy czytało, a w Red Dead tak samo mi obraz ucinało. Cięzko się gra na takich ekranach.
 

matis95

Użytkownik
Użytkownik
U mnie na TV kineskopowym 29" w prince of persia i alan wake bardzo cięzko się napisy czytało, a w Red Dead tak samo mi obraz ucinało. Cięzko się gra na takich ekranach.
29' to nie jest najgorzej. Ja gram na 14' to w GTA IV ciężko czytać napisy.
 

Do góry Bottom