1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 - Możliwości

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Azanath, Listopad 6, 2012.

1. Azanath

Azanath Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,

Od dłuższego czasu przeglądam internet i dyskutuje z googlem, na temat możliwości Xboxa innych niż granie. Jako że nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi (jedne informacje starsze mówiące, że nie można, potem nowsze że można a najnowsze, że jednak nie można...) zwracam się do was - użytkowników owego Xboxa - z paroma pytaniami:

1) Czy jest możliwość 'swobodnego' przeglądania internetu?

2) Czy jest możliwość podłączenia klawiatury (nie przez jakieś drogie adaptery mające na celu emulować klawiaturę jako pada) ażeby ułatwić np, przeglądanie internetu (jeżeli jest to możliwe)?

3) Jak wygląda użytkowanie - odpalam xboxa, tworze konto na windows live, loguje się i gram?

4) Czy konieczne jest podłączenie Xboxa do internetu? Czy nowe gry trzeba jakoś aktywować poprzez internet?

5) Jak wygląda sprawa oglądania filmów? Oryginalnych z dvd i tych w innych formatach. Czy jest możliwość, odtwarzania filmów takich samych jak na PC?

Na razie tyle pytań. Jeżeli jakieś jeszcze się urodzą, to dopiszę.
    Podkreślić jeszcze chciałem, że nigdy nie miałem styczności z tą konsolą, w sumie z żadną poza starym nintendo. Zawsze uważałem Xboxa i PSa za 'trochę okrojoną' wersję peceta i mam nadzieję że w końcu się dokształcę z tego zakresu

Zachęcam do dyskusji i z góry dziękuję za odpowiedzi

Pozdro
    Azi

2. Lotnik421 Xbox One

3. NiePoTwarzy

NiePoTwarzy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Olkusz, Poland
    1. Jest taka mozliwosc lecz xbox nie posiada flasha i javy byc moze dodadza to do kolejnej aktualizacji dasha z teog co czytalem. 2. klawiature mozna podlaczyc taka zwykla od komputera za pomoca adaptera 3 Tak na tym to polega lecz zeby grac onnline musisz posiadac konto gold lub silver.
    4. Nie nie jest to konieczne:) nie trzeba ich aktywowac lecz do sciagniecia aktualizacji jest potrzebne podpiecie internetu 5 tak mozna ogladac filmy swobodnie. czasami wyskoczy blad z kodekami ale mozna je pobrac jezeli ma sie podpiety internet

1 osoba to lubi.
  4. Konradiv

Konradiv Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    Odp: Xbox 360 - Możliwości

Klawiature mozna podpiac normalnie przez usb (Y jest zamienione z Z i nie ma polskich znakow), pozwoli to na wpisywanie tekstu za jej pomoca. Nie dziala ona jednak jako kontroler.

Sent from my HTC Vision using Tapatalk 2

1 osoba to lubi.
  5. Azanath

Azanath Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Gdzieś czytałem, że tylko konto gold daje możliwość grania online? Z tego wynika że konto silver to 'darmowe' standardowe konto tuż po rejestracji?

6. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    Dokładnie

1 osoba to lubi.
  7. Pmrowicki

Pmrowicki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Odp: Xbox 360 - Możliwości

Tak jesli nie wbiles kodu . Badź nie kupules subskrypcj to masz silverr.

Wysyłane z mojego GT-S5570 za pomocą Tapatalk 2

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum