1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 na 3kropki.pl

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez MikeL, Kwiecień 14, 2009.

1. MikeL

MikeL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Sieradz
    Mam do was pytanie, otóż czy ktoś orientuje się czy w w/w sklepie konsola jest w wersji jasper? Może ktoś kupował, może ktoś wie, nie znam się na xboxie więc nie potrafię określić. Z góry dziękuję.

Link >>> Microsoft XBOX 360 Premium 60 GB .::. Sklep internetowy 3Kropki.pl 1018.99 zł

2. Lotnik421 Xbox One

3. tyskaczcz

tyskaczcz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nowy Targ
    po tych opisach nie mozna stwierdzic czy to jasper czy falcon.
    Poprostu zadzwon lub naisz e maila do sklepu i spytaj.
    P.S Lepiej kup na allegro tego xboxa za 999 zl przerobionego masz jaspera.Pozdrawiam

4. czester21

czester21 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Rzeszów
    wydaje mi się czy ostatnio xbox 360 podrożał? ja pamiętam kupowałem coś w listopadzie 2008 falcona za 850 zł

euro skoczyło i to dlatego?

5. MikeL

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Sieradz
    No tak, ale w tym problem nie chce przerobionej konsoli, a poza tym nie mam konta na allegro .
    PS.:
    Jeśli data produkcji konsoli to 13-10-2008 - 16-10-2008, to jest to falcon czy jasper?

Dobra, można zamknąć. Mają Falcony :(

6. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Falcon. Jasper jest z Grudnia

7. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    MikeL to wybierz sobie xbox'a na allegro ale w jakimś sklepie i pogadaj z nimi i raczej sprzedadzą ci poza allegro xboxa, kolega tak kupował i nie było żadnych problemów, aha i jak nie chcesz przeróbki to też im to powiedz i ci nie przerobią po prostu i za to ci cenę obniżą.

8. MikeL

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Sieradz
    Zamówiłem :) Będzie pojutrze :) XBOX 360 PREMIUM JASPER GWARANCJA 36m. 4console (611080436) - Aukcje internetowe Allegro
    Dogadałem się z kolesiem, powiedział że nie będzie problemu, mają nówki, jeszcze z plombą microsoftu(tzn na pudle :p). Wersja Jasper oczywiście.

PS. Trochę wiochą zaleciało - nie mieć kąta na allegro... ale na szczęście już idzie list aktywacyjny.

Wczytywanie...

Poleć forum