1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XBOX 360 na monitorze komp.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez vishren, Wrzesień 16, 2009.

1. vishren

vishren Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    OK, będę chciał grać jednak na monitorze PC po podłączeniu Xboxa 360, mam kilka pytań.

Tutaj -> YouTube - How to hook your Xbox 360 up to any LCD Monitor

chociażby jest filmik, który pokazuje jak to zrobić, co kupić i jak podłączyć i nawet dźwięk jest w tym momencie na głośnikach. Znam angielski ale nie do końca jednak rozumiem. Mam Samsunga z DVI-D, widziałem na YouTube że Xbox na tym śmiga. Muszę kupić jednak VGA i od razu pytanie, musi być certyfikowany z Microsoftu za te ok 139 zł czy wystarczy z Allegro za 13zł, przecież to to samo? I w tym filmie facet używa jeszcze jakichś wtyczek 'female' gdzie się to kupuje, jak mam o to zapytać w sklepie? Czy w np Gameshopie będą takie akcesoria?

2. Lotnik421 Xbox One

3. igorro

igorro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
  4. vishren

vishren Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dziękuję, jeśli będę miał pytania to jeszcze się odezwę.

5. Maik

Maik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Szczecin
    Witam raczej wystarczy ci za 13zł z allegro a jeżeli chodzi o wtyczkę female to na nasze nazywa się to Adapter RCA/Chinch - MiniJack Żeński a wygląda to tak -> Imageshack - 700438769

6. igorro

igorro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Z kablem za 13zł jakość będzie słaba bo kabel VGA ma przesył analogowy nie cyfrowy więc jakość kabla się liczy.

Wczytywanie...

Poleć forum