XBOX 360 na PS3

kacper92

Użytkownik
Użytkownik
Mam na zamianę zestaw(kupiony 17.01.09, posiadam dokument sprzedaży), który chciałbym wymienić na konsolę PS3
W skład zestawu wchodzą:
-konsola X360 Premium 60GB (wyprodukowana 11.10.08 więc pewnie to Jasper ale nie dam sobie głowy uciąć- nie znam sie za bardzo)
Przerobiona Ixtreme 1.5 Stan:6
-joystick stan:5+/6
-pełne okablowanie (AV oraz HDMI) stan:6
-zasilacz stan:6
-gry(40 płyt) stan:6 wszystkie 0 rys (za wyjątkiem GTA 4 które rzekomo kupiłem w stanie 6 na allegro ale oceniam na 5)
-gitara Explorer (działa zarówno z GH jak i Rock Band)
-karton na X'a w edycji Prince of Persia
-2msc Gold'a do grania online
Zestaw jest w stanie idealnym, używany sporadycznie (1-2 razy w tyg na 2-3h). Chcę wymienić głównie dla odtwarzacza Blu Ray, mam kumpla w wypożyczalni filmów wiec filmy mam za free a przy okazji pograć dla rozrywki okazyjnie.
Wymiana tylko na PS3 naturalnie z grami :) Dobra oferta kupna moze zmieni cheć wymiany na sprzedaż. Mile widziany odbiór osobisty(jestem w stanie dojechać do W-wy) PS. Wszystko przez allegro realizuję
Kontakt: gg:345026 lub e-mail:[email protected]
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
To ja tylko odpowiem, że to Falcon ;)
 

kacper92

Użytkownik
Użytkownik
W grę wchodzi sprzedaż. Oferty w granicach 1000 zł mnie interesują. PS. brak jednej gry- sprzedana. Dokupiłem headseta do zestawu bo dziwnym trafem w Premium nie miałem (moze sprzedawca oszukał a może pomyłka M$?)
 

kacper92

Użytkownik
Użytkownik
Mogę się zgodzić na obustronną wysyłkę. Wystawiam 1 część np. gitare Explorer. Chętny do wymiany kupuje ją. I tak samo w odwrotną stronę wystawiasz np. grę lub zasilacz ze swojego PS3. Ja ją kupuję. Kiedy przedmioty do nas dojdą (jezeli wszystko przebiegnie poprawnie a zakładam, że tylko tak może przejść transakcja) wystawiamy swoje konsole z resztą sprzętu. Kupujemy nawzajem swoje przedmioty i wysyłamy po wygraniu aukcji. Kontakt gg: 345026
 

Do góry Bottom