1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XBOX 360 na PS3

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez kacper92, Czerwiec 2, 2009.

1. kacper92

kacper92 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam na zamianę zestaw(kupiony 17.01.09, posiadam dokument sprzedaży), który chciałbym wymienić na konsolę PS3
    W skład zestawu wchodzą:
    -konsola X360 Premium 60GB (wyprodukowana 11.10.08 więc pewnie to Jasper ale nie dam sobie głowy uciąć- nie znam sie za bardzo)
    Przerobiona Ixtreme 1.5 Stan:6
    -joystick stan:5+/6
    -pełne okablowanie (AV oraz HDMI) stan:6
    -zasilacz stan:6
    -gry(40 płyt) stan:6 wszystkie 0 rys (za wyjątkiem GTA 4 które rzekomo kupiłem w stanie 6 na allegro ale oceniam na 5)
    -gitara Explorer (działa zarówno z GH jak i Rock Band)
    -karton na X'a w edycji Prince of Persia
    -2msc Gold'a do grania online
    Zestaw jest w stanie idealnym, używany sporadycznie (1-2 razy w tyg na 2-3h). Chcę wymienić głównie dla odtwarzacza Blu Ray, mam kumpla w wypożyczalni filmów wiec filmy mam za free a przy okazji pograć dla rozrywki okazyjnie.
    Wymiana tylko na PS3 naturalnie z grami :) Dobra oferta kupna moze zmieni cheć wymiany na sprzedaż. Mile widziany odbiór osobisty(jestem w stanie dojechać do W-wy) PS. Wszystko przez allegro realizuję
    Kontakt: gg:345026 lub e-mail:kasparos@o2.pl

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    To ja tylko odpowiem, że to Falcon ;)

4. kacper92

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    W grę wchodzi sprzedaż. Oferty w granicach 1000 zł mnie interesują. PS. brak jednej gry- sprzedana. Dokupiłem headseta do zestawu bo dziwnym trafem w Premium nie miałem (moze sprzedawca oszukał a może pomyłka M$?)

5. kacper92

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mogę się zgodzić na obustronną wysyłkę. Wystawiam 1 część np. gitare Explorer. Chętny do wymiany kupuje ją. I tak samo w odwrotną stronę wystawiasz np. grę lub zasilacz ze swojego PS3. Ja ją kupuję. Kiedy przedmioty do nas dojdą (jezeli wszystko przebiegnie poprawnie a zakładam, że tylko tak może przejść transakcja) wystawiamy swoje konsole z resztą sprzętu. Kupujemy nawzajem swoje przedmioty i wysyłamy po wygraniu aukcji. Kontakt gg: 345026

Wczytywanie...

Poleć forum