Xbox 360 na święta

Harmon

Świeżak
Świeżak
Witam
Chciałbym kupić sobie na święta Xbox-a 360 i mam do was pare ptytań :) ale to za chwile. Chciałbym aby na tym xbox-ie chodziły gry ściągnięte z internetu(kopie).
1. Jaką musze kupić konsole(nową) aby grać na kopiach gier, bo z tego co troche poczytałem to niewszystkie konsole da się przerobić.
2 Co najlepiej na nią wgrać RGH czy JTAG ? i ile by to mniejwięcej kosztowało ?
3. Czy później po wgraniu RGH czy JTAG będzie działał na konsoli normalnie kinect oraz internet ?
3. Czy po wgraniu RGH lub JTAG będe mógł nadal grać w orginalne gry ? i czy gry będzie uruchamiać się z dysku czy z płyty ?
4. Czy do nagrywania gier pobranych z internetu potrzebna jest jakaś specialna nagrywarka ? czy wszystkie gry które są w internecie bez żadnych problemów będą uruchamiać mi się na przerobionej konsoli ?.
Mógły mi ktoś powiedzieć dokładnie jaką musze kupić konsole do tego celu ? żeby wszsytko na niej ładnie działało ? żeby miała HDMI i dysk ze 250GB i była w miarę nowa :).
Z góry będe wdzięczny za wszelkie porady :)
Prosze o wyrozumiałość gdyż nigdy nie miałem konsoli i niewiem jak to działa :(
 

Ryderus

Użytkownik
Użytkownik
Mozesz sobie kupic slima z LT czyli przerobka napedu lub RGH(JTAG) z chipem w konsoli. Na RGH i JTAG nie mozesz wbić na XB Live. żeby bylo najlepiej do nagrywania gier trzeba uzyc nagrywarki Ihas rewizja B z wgranym ssoftem burner max. Żeby pograć np w Forze 4 lub te nowsze gry to musisz miec nagrywarke Ihas z B.Xbox Slim z 250gb i LT 3.0 kosztuje ok.800zl -900zl. ostatnio widzialem Slima z tą nagrywarką i 100grami za 850zl. Do tego 2 pady. Na RGH(JTAG) lub LT bedzie dzialal kinect tylko na LT bedzie Xbox Live. A na RGH bedzie inny system internetu. Jezeli chcesz Xboxa Fat(ten starszy) to bierz tylko wersje Jasper. Mysle ze dobrze wytlumaczylem

Pozdro ;D
 

Do góry Bottom