1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 na święta

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Harmon, Listopad 19, 2012.

1. Harmon

Harmon Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    Chciałbym kupić sobie na święta Xbox-a 360 i mam do was pare ptytań :) ale to za chwile. Chciałbym aby na tym xbox-ie chodziły gry ściągnięte z internetu(kopie).
    1. Jaką musze kupić konsole(nową) aby grać na kopiach gier, bo z tego co troche poczytałem to niewszystkie konsole da się przerobić.
    2 Co najlepiej na nią wgrać RGH czy JTAG ? i ile by to mniejwięcej kosztowało ?
    3. Czy później po wgraniu RGH czy JTAG będzie działał na konsoli normalnie kinect oraz internet ?
    3. Czy po wgraniu RGH lub JTAG będe mógł nadal grać w orginalne gry ? i czy gry będzie uruchamiać się z dysku czy z płyty ?
    4. Czy do nagrywania gier pobranych z internetu potrzebna jest jakaś specialna nagrywarka ? czy wszystkie gry które są w internecie bez żadnych problemów będą uruchamiać mi się na przerobionej konsoli ?.
    Mógły mi ktoś powiedzieć dokładnie jaką musze kupić konsole do tego celu ? żeby wszsytko na niej ładnie działało ? żeby miała HDMI i dysk ze 250GB i była w miarę nowa :).
    Z góry będe wdzięczny za wszelkie porady :)
    Prosze o wyrozumiałość gdyż nigdy nie miałem konsoli i niewiem jak to działa :(

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ryderus

Ryderus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Mozesz sobie kupic slima z LT czyli przerobka napedu lub RGH(JTAG) z chipem w konsoli. Na RGH i JTAG nie mozesz wbić na XB Live. żeby bylo najlepiej do nagrywania gier trzeba uzyc nagrywarki Ihas rewizja B z wgranym ssoftem burner max. Żeby pograć np w Forze 4 lub te nowsze gry to musisz miec nagrywarke Ihas z B.Xbox Slim z 250gb i LT 3.0 kosztuje ok.800zl -900zl. ostatnio widzialem Slima z tą nagrywarką i 100grami za 850zl. Do tego 2 pady. Na RGH(JTAG) lub LT bedzie dzialal kinect tylko na LT bedzie Xbox Live. A na RGH bedzie inny system internetu. Jezeli chcesz Xboxa Fat(ten starszy) to bierz tylko wersje Jasper. Mysle ze dobrze wytlumaczylem

Pozdro ;D

Wczytywanie...

Poleć forum