1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 na TV CRT

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez elAzra3L, Kwiecień 23, 2014.

1. elAzra3L

elAzra3L Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siemka.
    Niedlugo kupuje xboxa 360 lecz mam wielki problem.
    W pokoku u siebie mam telewizor CRT taki "z ****".

Czytalem po necie ze na takim bedzie kiepska jakosc i bedzie slaba grafika.

Ale... Znalazlem taki kabel:
    Kabel HDTV - XBOX 360 AV SVIDEO -JAKOŚĆ OBRAZU! (4132944652) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Ponoc obsluguje on jakosc HD. Czy poprawil on by cos w jakosci?
    Pozdrawiam.

Wysłane z mojego LG-P700 przy użyciu Tapatalka

2. Lotnik421 Xbox One

3. Countach

Countach Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Wszystko zależy od TV, czy ma wejście composite (lub czy jest przejściówka Composite => RGB/EURO) i od tego jaką ma rozdzielczość (o ile można tak powiedzieć, w CRT jeden "piksel" to sześciokąt złożony z bodajże dziewięciu plamek). Podejrzewam, że żadne kable Ci nie pomogą, i odczytywanie jakiegokolwiek tekstu będzie praktycznie nie możliwe.

4. trudneto

trudneto Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Gela
    Powiem tak swego czasu na crt grałem np w gta 4,5 mafię 2, forza horizon i dało radę lecz gdy wyłączyłem dead island, injustice , dead space to gry stawały się nie grywalne tam gdzie są napisy mała czcionką zapomnij o jakiejkolwiek przyjemności z gry więcej nerwów niż to wszystko warte

5. Master50

Master50 Banned

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Lepiej już użyj monitora crt, taki tv crt z 100mhz może coś tam zobaczysz z napisów w grach. A grafika na tv crt masz jak z ps2 na monitorze crt będzie lepiej bo ma wyższe rozdzielczości.

6. elAzra3L

elAzra3L Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  7. Hubert7895

Hubert7895 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Rzeszów, Poland
    Zarówno EURO jak i composite są bardzo słabej jakości obrazu. Na dobrą sprawę lepiej ustrzelić okazję na allegro jakiś monitor i dorobić przejściówkę na VGA

8. Countach

Countach Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Najmądrzejszy post w dyskusji. Mamy XXI wiek, za 200zł idzie kupić używany monitor 21 cali FHD, CRT miało swój czas, który już minął.

9. elAzra3L

elAzra3L Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam w domu też telewizor Sony 48 cali, tani nie był ale zbyt często tam nie będę grał bo rodzice tam siedzą :)
    U mnie w pokoju mam tego CRT a go i tak nie używam bo TV mi nie potrzebne zbytnio.

10. maxankazuya

maxankazuya Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    95
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    da rade grac, szalu głównioe z czcionką nie bedzie ale graficznie nawet bedzie to wygladalo :) na jakis czas to rozwiazanie zda egzamin ... z czasem polecam kupno monitora czy tv

11. elAzra3L

elAzra3L Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No to wytrzymam te pol roku na crt i czasami bede na 48 cali. Dzieki za odowiedzi

Wysłane z mojego LG-P700 przy użyciu Tapatalka

Wczytywanie...

Poleć forum