Xbox 360 nagrywanie geir - pytanie

fortis

Banned
Mam takie pytanie - jakie polecacie płytki do nagrywania gier na xboxa ? To muszą być dvd dl ? Jeśli tak, to jakiej firmy kupić ? Aha i czy napęd z kompa będzie w stanie odczytać takie płytki gdy będę chciał nagrać sobie grę ? Pytam bo nie miałem z tym nigdy do czynienia a kupuje przerobionego x'a.
 

amaru123

Użytkownik
Użytkownik
Verbamitin DVD+R sprawdzasz najpierw programem abgx360 a potem nagrywasz imgburn poszukaj tutoriali .
 

japon25

Użytkownik
Użytkownik
DVD+R DL VERBATIM , program do nagrywania imgburn prędkość nagrywania 2.4
 

maclogan

Banned
Użytkownik
Plyty "Emtec" jakosc ta sama co Verbatim a cena o polowe nizsza . Plyty oczywiscie DVD+R DL . Najlepiej nagrywac w imgburn ( choc nie polecam bo dosc czesto potrafi spieprzyc plyte ) lepszy jest clonecd lub xbox backup creator . Co do nagrywania zajrzyj tu : http://xboxforum.pl/iso-f31/nagrywanie-obrazow-iso-windows-4.html , A co do nagrywarki to musi posiadac opcje nagrywania plyt DL ( dwuwarstwowych ) .
 

dan122

Świeżak
Świeżak
@maclogan

Co to płyt Emtec to ja osobiście bym ich nie polecał bo miałem taką sytuację, że kupiłem 10 takich płytek i po paru dniach żadna już nie działa.
 

lazyeye

Użytkownik
Użytkownik
Verbatimy sa w 100% pewne ze bedą działać, jak dobrze nagrasz oczywiście. Nie ma co oszczedzac na plytach.
 

Do góry Bottom