1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XBOX 360 Napęd Nie Czyta Niektórych Gier

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez tomo123, Marzec 1, 2013.

1. tomo123

tomo123 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Polska
    Witam.
    Mój problem jest taki, że mój XBOX 360 nie czyta niektórych nagranych gier.
    Laser został wymieniony 1 tydzień temu więc to chyba nie wina lasera.
    Płyty oryginalne w pełni działają również nagrane płyty które dostałem z konsolą.
    Ale ja również nagrałem sobie kilka gier które wcześniej wszystkie działały a teraz tylko w dashboardzie jest komunikat np.Uruchom Crysis 2 ale jak włączę to najpierw trochę płytę ładuje a potem się zatrzymuje, czasami pojawi się np.intro gry ale napęd się później zatrzymuje i pozostaje reset:(
    Mój XBOX ARCADE ma LT 3.0 podłączałem ją do XBOX LIVE ale tylko grałem na oryginałach.
    Nie wiem co robić, wymieniłem w serwisie laser ale jest to samo :(
    Pomóżcie !!!!

Wczytywanie...

Poleć forum