1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 - NAT

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Mathas, Grudzień 30, 2012.

1. Mathas

Mathas Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Cały mój problem dotyczy NATU. Otóż mam router Linksys WRTU54G-TM. Otóż robiłem te porty kilka razy. Z kilku poradników.Zawsze miałem go ograniczonego (NAT), jednak w końcu doszedłem do takiej kombinacji kiedy NAT mam otwarty ale po jakimś czasie robi się ograniczony. Po kilku godzinach staje się otwarty i tak w koło. Adres IP na konsoli mam ustawiony ręcznie . Żadne urządzenie połączone z internetem nie ma takiego IP. Posiadam oprócz xboxa 2 kompy( podłączone do neta) i czasami 2 fony podłączone do neta. Zdjęcia moich ustawień podaje w screenach. Proszę o pomoc. Jest to bardzo uciążliwy dla mnie problem, bo nie mogę sobie pograć z przyjaciółmi. W razie czego mam gry na xboxa, w których pokazuje się stan NAT-u. Z góry dziękuję za pomoc.

PS. Czy ktoś ma grę WWE 13? Jeśli tak to czy wy również macie tak mało osób na online?

Screeny ustawień
    ImageShack Album - 4 images

2. Lotnik421 Xbox One

3. Mathas

Mathas Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Odświeżam up. ;D

Wczytywanie...

Poleć forum