xbox 360 neonet

Ponurygracz

Świeżak
Świeżak
Co myślicie o takiej ofercie sklepu Neonet ?? Wydaje mi się że na chwilę obecną nie ma tańszej wersji tej konsoli, większość jest w cenie 1.000zł. Warto się w nią zaopatrzyć czy myślicie że przed świętami będą jakieś promocje? Zakupy przez internet nie wchodzą w grę
MICROSOFT XBOX 360 4GB + KINECT + GRY W SKLEPIE NEONET.PL
 

DaJkamieniA

Użytkownik
Użytkownik
No ciekawy zestaw i dobra cena. Ja myślę że teraz przed świętami lepiej kupić bo wydaje mi się taniej. Jak ta cena jest za xbox+pad+okablowanie+kinect+3gry to naprawdę warto. Jak bym miał kupować teraz xbox to bym brał go.
 

kazik 1234

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
za jakiś czas dysk twardy dokupić I bądzie git
 

Pixel

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Według mnie się opłaca, gdyż sam nowy kinect kosztuje ponad 300 zł, więc nową slimkę masz za ok. 600 zł. Dodatkowo dostajesz od razu 2 gry kinect na start.
 

Ponurygracz

Świeżak
Świeżak
Szkoda tylko że 12miesięcy gwarancja - jeszcze ciekawą opcją jest ta prezentowana przez avans któa ma już 2lata gwarancji - Konsola MICROSOFT Xbox 360 4 GB + Kinect HVB + Kinect Adventures + Kinect Sports: Season Two - avans.pl
 

Pixel

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Musisz wybierać. Tam masz za 800 zł slim 4gb + kinect + 3 gry (w tym adventures) i 12msc gwarancji, a tutaj za 1000 zł slim 4gb + kinect + 2 gry (w tym adventures) i 24msc gwarancji.
Zależy czy w przyszłości będziesz przerabiał konsolę, bo jeżeli nie to lepiej wziąć z dłuższą gwarancją ale kosztem 200 zł + 1 gry mniej, jeżeli natomiast będziesz chciał przerobić, to po co ci taka długa gwarancja (24msc) jak i tak przy przeróbce ją tracisz, a tak to zaoszczędzisz 200 zł, które możesz wydać na przeróbkę i jeszcze ci trochę zostanie.
 

maxankazuya

Banned
Xbox One
Użytkownik
po co komu kinect i crapowate gry na niego ?! .
 

prourug

Użytkownik
Użytkownik
Kinecta i gry sprzeda...jak mu się uda i będzie ok. Chyba że lubi pograć ze znajomymi z kinecta.
 

Mitzek

Użytkownik
Użytkownik
jestescie pewni, ze w skald zestawu wchodzi pad? bo ja mam watpliwosci...
 

Pixel

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Do każdego zestawu musi być dołączony pad. Co to za zestaw bez pada? ...
 

Jabar

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
jestescie pewni, ze w skald zestawu wchodzi pad? bo ja mam watpliwosci...
Oczywiście, że tak. Nie ma zestawów bez pada.

Wysłane z mojego GT-I9001 przy użyciu Tapatalka
 

Do góry Bottom