1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 network adapter - problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez MastaChaZ, Wrzesień 11, 2010.

1. MastaChaZ

MastaChaZ Xbox One Xbox One Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Londyn
    Witam serdecznie wszystkich forumowiczów , szukałem ale nie znalazłem 2 takiego przypadku

Kupiłem network adapter do xbox'a podlaczylem go ladnie przy konfiguracji ,znalazl mi sieci wifi polaczylem sie z moja , wylaczylem xbox'a wlaczylem za kilka godzin , adapter mial czerwone swiatelko i nie znalazl zadnej sieci wifi , poprzekladalem go do innych portów - odpalil znalazl wifi itd , musialem go potem wylaczyc , i znow przestał dzialac , wie ktos co jest grane ? dodam ze z netem wszystko okej , xbox ixtreme LT , 4 miesieczny

2. Lotnik421 Xbox One

3. dziend0bry

dziend0bry Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Legnica
  4. MastaChaZ

MastaChaZ Xbox One Xbox One Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Londyn
    tak cos takiego tyle ze tak robilem i nie pomaga :) , jakies pomysly ?

widze ze nikt nie ma pomysłów zupełnie jak ja , a co myślicie jakbym sobie kupił ten network N adapter (czarny) ?? , morze to wina starego adapteru ??

//HoFi:9.Nie pisz postów pod sobą (do tego służy przycisk "edytuj").następny taki post i warn// UP-anie tylko w dziale giełda

5. dziend0bry

dziend0bry Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Legnica
    hmm.. a to jest sprzet MS, to mozna chyba do nich zadzwonic i opowiedziec o problemie, w koncu 200zł nie rosnie na drzewach

Wczytywanie...

Poleć forum