1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

HOT! Xbox 360 nie będzie dłużej produkowany. Microsoft przedstawił oficjalną wiadomość

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Kwiecień 20, 2016.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Musiało dojść do tej sytuacji. Xbox 360 zadebiutował na rynku w 2005 roku i przez wiele lat świętował mnóstwo sukcesów na całym świecie. Microsoft postanowił jednak oficjalnie zakończyć produkowanie tej wyjątkowej konsoli.

Szef marki Xbox – Phil Spencer – opublikował sporą wiadomość, w której podsumował życie Xboksa 360. Bez wątpienia właśnie ta konsola pomogła Microsoftowi w walce o rynek, ale mogliśmy się spodziewać, że w niedalekiej przyszłości Amerykanie skupią się wyłącznie na nowym sprzęcie. Firma systematycznie powiększa zestawienie Wstecznej Kompatybilności na Xboksie One i dzięki temu wielu graczy może zapoznać się z kultowymi tytułami na ósmej generacji.

Firma zakończy produkowanie sprzętu, ale możemy mieć pewność, że urządzenie nadal będzie wspierane:

• Posiadacze Xboksów 360 nadal będą mogli korzystać z Xbox Live, grać Online, czy też korzystać ze wszystkich usług sieciowych, takich jak Games with Gold oraz Deals with Gold.
    • Serwery Xbox Live dla Xboksa 360 nadal będą aktywne i firma zamierza o nie dbać.
    • W sklepach nie zabraknie produkcji oraz akcesoriów – aż do wyczerpania zapasów będziemy mogli kupować ponad 4000 gier i wszystkie sprzęty.
    • Wszystkie problemy związane ze sprzętem nadal zgłosimy na Xbox.com/support.
    • Gracze nadal będą mogli cieszyć się ze swoich pozycji na Xboksie One dzięki wstecznej kompatybilności – be dodatkowych kosztów.
    Spencer podziękował wszystkim graczom za wspieranie Microsoftu oraz działu Xbox. W niedalekiej przyszłości poznamy dokładne plany związane z Xboksem One, Windowsem 10 oraz przyszłością firmy.

BushyAxis793 lubi to.
  2. Lotnik421 Xbox One

3. piter1811_jolkipolki

piter1811_jolkipolki Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Mannheim
  4. cyc3k_epj

cyc3k_epj Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    20
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Pajęczno
    to był kawał dobrej konsoli:), miałem chwilę (teraz ma brat) ale od niej zacząłem grać i tak oto porzuciłem pc do gier na rzecz tych cudownych urządzeń podłączanych do TV, teraz mam XONE i nie obchodzi mnie czy słabsza czy lepsza od PS4 czy PC, wkładam płytę i jadę mam wszystko gdzieś:) pozdro

5. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1225
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Kiedyś to musiało nadejść nie ma się co smucić wszystko co dobre kiedyś odchodzi :)

Janusz1505 lubi to.
  6. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Niesamowita konsola.Wystarczy zapuścić Rise Of The Tomb Raider żeby zobaczyć jaką ma moc.
    Teraz działam na PS4,ale wielkie podziękowania dla Microsoftu za ten świetny sprzęt jakim jest Xbox 360.

7. B0ni3k

B0ni3k Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kwidzyn, Poland
    Moja pierwsza konsola wersja slim bylem szczęśliwym posiadaczem przez 3 lata, mam nadzieje ze one posłuży mi tyle samo i tak samo bez awaryjnie. Oby wspierali ja jak najdłużej

8. suki

suki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    No to teraz czekamy na xo za 799pln: )

9. prezeskamyk

prezeskamyk Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ja pierwszego xboxa kupiłem w 2005r i służył mi 10 lat.

10. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Najlepsza konsola na której spędziłem sporo godzin ze znajomymi grając online, tych chwil nie da się zapomnieć. Xboxa 360 kupiłem w 2009r. i chodził bezproblemowo do 2015r. kiedy to sprzedałem bo posiadałem już Xbox One, była to wersja Fat na płycie głównej Falcon jak się okazało był to bezawaryjny model Elite :) bo przegrałem na niej z bratem niezliczona ilość godzin. Dzięki MS za wspaniałą zabawę dzięki Xbox 360 :)

11. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1225
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jesteś szczęściarzem powinieneś lotka grać :D

12. p_bladek

p_bladek Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    487
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    W lotka nam szarym zjadaczom chleba nie da sie wygrać

13. WolfM

WolfM Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    @p_bladek@p_bladek Lechu, jak był zwykłym robotnikiem, to cały czas wygrywał w lotka. Więc każdy ma szanse ;-)

14. WolfM

WolfM Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Garść statystyk:
    Spencer podzielił się kilkoma statystykami związanymi z zasłużonym Xboksem: do tej pory gracze spędzili łącznie na zabawie ponad 78 miliardów godzin, zdobyto około 486 miliardów punktów Gamerscore i 27 miliardów osiągnięć, rozmaite aplikacje wyjęły nam z życia ponad 25 miliardów godzin.
    Źródło: http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=97620

15. fitness

fitness Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    330
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Żywiec
    Pamiętam to jak dziś to był pierwszy zakup jak zacząłem zawodowo pracować po szkole było to 12 lat temu pamiętam dałem za xboxa 1400zl w sumie miałem 3 sztuki jedna mam do dzisiaj i teraz jak przestali produkować to się zastanawiam czy sobie jej nie zostawić heh

wyklepane z m4A1

16. reevo

reevo Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    161
    Punkty za osiągnięcia:
    33
    Miasto:
    Jarosław
    Swój pierwszy i jedyny egzemplarz kupiłem dość niedawno bo 3 lata temu i w żadnym wypadku nie chcę się go pozbywać. Służy mi bardzo dobrze, wiele dobrych wspomnień i myślę że drugie tyle przede mną. Mimo wstecznej kompatybilności wciąż używam go do starszych tytułów. To on zrodził we mnie gracza, gdyż w okresie gimnazjum - technikum praktycznie w ogóle nie interesowałem się grami. Bardzo się cieszę, że z dwojga konkurentów wybrałem właśnie tą pozycję.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Wczytywanie...

Poleć forum