1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 nie czyta całkowicie płyt

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez lolekk121, Wrzesień 7, 2014.

1. lolekk121

lolekk121 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Siemka, od około tygodnia xbox miał problemy z czytaniem płyt, więc postanowiłem go rozkręcić i przeczyścić laser(w przeszłości już kilka razy to robiłem i wszystko było ok). Po złożeniu, xbox już w ogóle nie czyta płyt jedynie słychać takie charakterystyczne podwójne tyknięcie, ale napęd w ogólne sie próbuje czytać płyt. Xbox 360 falcon przerobiony. I teraz moje pytanie, czy w gre wchodzi wymiana laseru czy odrazu muszę wymienić cały napęd? I czy wymienić silniczek który przesuwa laser, bo jak ustawiam laser to cały przeskakuje między tymi ząbkami(?). Mam nadzieję, że ktoś rozumie o co mi chodzi.

2. Lotnik421 Xbox One

3. dragon1493

dragon1493 Banned

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Pewnie zle zlozyles prowadnice lasera i dlatego przeskakuje na zabkach.
    Jak rozregulowales sobie przypadkiem naped to lepsza opcja bedzie zmiana calego napedu i wgranie do niego nowego klucza.

Wysłane z mojego HTC Vision

4. lolekk121

lolekk121 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Prowadnicy nie rozbierałem. Idzie jakoś poznać czy mam rozregulowany napęd? Jeśli tak to wymiana lasera nie wchodzi w grę? A i jeszcze jedno opłaca się wymieniać cały napęd?, bo za podobną cene mogę sobie zrobić rgh, a przez neta i tak nie gram.

Wczytywanie...

Poleć forum