1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 nie czyta kopii gier

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez MarrrcinPL, Lipiec 1, 2012.

1. MarrrcinPL

MarrrcinPL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!
    Mam następujący problem. Mam w konsoli napęd Hitachi v47. Konsole przerobiłem firmwarem LT+ 2.0. Konsola odczytuje płyty filmami, muzyką, demami gier, zarówno zwykłe DVD jak i DL. Działają również oryginalne gry. Nie działa natomiast żadna kopia, a próbowałem ich kilkanaście. Oczywiście wszystkie sprawdzone, dobrze nagrane, działające na innych konsolach. Kiedy włożę grę konsola chwile mieli i pojawia się napis otwórz napęd. Co może być przyczyną takiego zachowania?

2. Lotnik421 Xbox One

3. madluxx

madluxx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    KATO
    Albo twoje wypalone kopie sa z topologią 3.0, albo potrzebujesz kopi wypalonej iHas'e

4. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Na 47 topologia nie jest ważna, działa na nim wszystko. Ja obsrawiam słaby laser

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

5. MarrrcinPL

MarrrcinPL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    W międzyczasie wykonałem pare różnych kombinacji. M.in. przeczyściłem soczewke lasera, próbowałem wracać do stockowego firmwaru i ponownie flashować. Na razie żadnych rezultatów. Też na początku myślałem, że to wina lasera. Ale każdą inną płytę odczytuje bez problemu, a przy odczycie nie słychać charakterystycznego chrobotania jak wtedy gdy laser ma problem z odczytem. Kopie które próbuje uruchomić są nagrywane zwykłą nagrywarką, ale są w stanie idealnym i wcześniej działały bez problemu na co najmniej 3 różnych konsolach.

//EDIT
    Jednak to laser był winny. Ponownie wyczyściłem soczewke, ponadto podkręciłem potencjometr od DVD i teraz odczytuje wszystkie płyty jakie dotąd włożyłem do napędu. Widocznie odczytanie płyty z grą to dla lasera dużo większy wysiłek niż odczytanie zwykłej DATA DVD.
    Temat do zamknięcia.

Wczytywanie...

Poleć forum