1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 nie czyta płyt po aktualizacji

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez iBoot, Październik 14, 2011.

1. iBoot

iBoot Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich

Niedawno zakupiłem przerobioną konsole xbox 360 wraz z kilkoma gierkami. wgrane było LT 1.9
    kilka dni temu nagrałem sobie LA Noire która posiadała w sobie aktualizacje potrzebną do uruchomienia, wszystko działało jak należy. Dzisiaj kolejka gra czyli nowy batman dla syna -nie posiadał aktualizacji a takowa była potrzebna. Tak więc ściągnąłem nową ze strony microsoftu i wrzuciłem na pendrive -Konsoli nie podłączam live gdyż słyszałem, że łatwo można dostać bana. Niestety po aktualizacji nie czyta płyt pirackich, oryginałki alan wake i gta chodzą oczywiście jak należy. Czy można w jakiś sposób przywrócić konsoledo wcześniejszego stanu po przez wgranie jakiegoś softa?

2. Lotnik421 Xbox One

3. darmon

darmon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Musisz wgrac ponownie przerobobke na lt+2.0 , bo wrzuciles nowy dashboard i cofnela ci przerobka.do ponownej przerobki wymagany jest klucz key napedu.

4. iBoot

iBoot Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Hm, rozumiem, że z tym trzeba zgłosić się do specjalisty? kompletnie nic nie mogę zrobić w zakresie własnych możliwości ? ;( Jaki klucz key napędu ?

5. BROLY

BROLY XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Białaczów
    Klucz dzięki któremu wgrasz sobie sam lt+

6. iBoot

iBoot Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Między czasie przejrzałem kilka tematów na forum z tym, że odpowiedzi są dla mnie nie zrozumiałe.. Czy do samodzielnego wgrania lt+ potrzebne jest jakieś specjalne okablowanie, rozkręcania konsoli itp.. ? Czy można po prostu wypalić obraz z płytki czy coś ?

7. vitalis

vitalis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Poszukaj w okolicy swojej - na pewno ktoś się w necie ogłasza z przeróbką. W serwisie Ci ten klucz wyciągną. Jak się czujesz na siłach można samemu lt2.0 wgrać a jak się nie czujesz to koszt 50-100 zł zależy od robiącego.
    No trzeba się bawić w rozkręcanie xboxa i podłączenie napędu do pc.

8. iBoot

iBoot Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Przepuśćmy, że mam ten klucz... Czy obejdzie się w takim razie bez rozkręcania konsoli ?
    Jeżeli nie to czy do podłączenia napędu do pc będę potrzebować jakieś konkretne okablowanie ?

9. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Co poszukać się nie chce ? warn...

Wczytywanie...

Poleć forum