1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 nie czyta płyt wyskakuje kod stanu 03-80-00

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez dxh11, Marzec 17, 2012.

1. dxh11

dxh11 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, kupiłem konsolę z przeróbką niestety, ale i tak gram na oryginałach, podłączyłem 2 dni temu X B L i nic dzisiaj też i tu zaczął się problem.Wczoraj wieczorem grałem sobie jeszcze wyścigi N a i l d a dzisiaj podpiąłem neta, później wkładam płytę z grą i nie czyta jej ponadto wyskakuje "Kod stanu 03-80-00.I teraz mam pytanie do was czy wgranie nowego d a s b o ar d u coś mi da, jeśli tak jaki d a s h b o ar d mam pobrać i skąd?Posiadam konsolę premium, nie wiem już co robić najprawdopodobniej jest to skutek cichej aktualizacji ale wiem już że nie da się jej usunąć chyba że L T 3.0.Szukałem innych tematów http://xboxforum.pl/artykuly-f206/[...-xgd3-dzialaly-po-cichej-aktualce-109975.html lecz na tej stronie z ID nie ma tych gier których szukam ponadto nie mogę zainstalować żadnej gry gdyż napęd ich nie czyta.Czyściłem go ale nic to nie dało.Proszę o pomoc bo nie wiem już co robić!

2. Lotnik421 Xbox One

3. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
  4. dxh11

dxh11 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czyli jak zrobię przeróbkę na LT 3.0 to wszystkie gry które mam na płytach pod 2.0 nie bd mi działać?

5. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Gry XGD3 trzeba będzie nagrać od nowa, po przepuszczeniu abgx'em.

6. dxh11

dxh11 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ludzie nie wiem co się stało wyczyściłem napęd później cały dysk format i działa!!!:)

7. Meganz32

Meganz32 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kraków
    Ciekawe. Ja właśnie giereczki dwie mam i mam problem z tym. Mam LT 3.0 no i przepuszczone jest ABGX'em. Nie wiem co jest nie tak.

Powiem tak, zrobiłem jak kolega i ****. Dalej nie czyta tego. Zaraz mnie ósma cholera zaleje. Jeżeli miał ktoś taki problem to proszę o pomoc.

-=SETH=- //Nie pisz post pod postem. Używaj opcji edytuj.

8. riddle13

riddle13 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    czyszczenie pamieci podrecznej pomaga w tym przypadku

9. mrowa110

mrowa110 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    64
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Jeśli po aktualizacji dasha nie działają wam gry które wcześniej działały, jak dobrze pamiętam to dzieje się tak tyko z grami xgd3 , a xgd2 wam dalej działają co wyklucza usunięcie przeróbki to pomaga czyszczenie pamięci podręcznej

Wczytywanie...

Poleć forum