1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 - Nie działająca gra

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez inaki22, Lipiec 21, 2012.

1. inaki22

inaki22 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam, posiadam XBOXA już 3-4 lata.. Nie grałem już w niego z rok. Około 2 lat temu go przerobiłem, ale po przeróbce zaczęły się problemy to też zainstalowałem nowiutką aktualizacje. Ponieważ nawet Oryginalne gry przestały mi działać.
    Kupiłem grę Fifa 11, ale od nowości, kiedy tylko włożyłem ją do napędu to zaczęły mi wyskakiwać komunikaty "Wyczyść płytę miękką ściereczką, lub zresetuj konsole"
    Działo się tak dokładnie wtedy gdy już było MENU wybierania trybu gry..
    Nie wiem czy to jest problem hmm, napędu/laseru czy czego.
    Dodatkowo powiem że nazwa programu który przerobił mi konsole to iXtreme v1.60
    Da radę jeszcze coś zrobić z tą płytą czy nie?
    Mam jeszcze 3 inne oryginalne płyty i one działają normalnie, chociaż nieraz mi się któraś zatnie w czasie gry, ale rzadko kiedy.
    Z góry dzięki za pomoc, Pozdrawiam Maciek! :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    359
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Jak nie działa tylko jedna gra to pewnie jest porysowana - sprawdź.
    Jak nie działa więcej to musisz kupić laser lub napęd.
    Jak chcesz grać na piratach to przerabiaj na LT 3.0.
    Tutoriale co i jak znajdziesz na forum.
    Jeżeli się na tym nie znasz to oddaj komuś do przerobienia - koszt ok. 50zł.

BTW: wszystko o czym piszesz, znajdziesz na forum więc temat musi wylądować w koszu.

Wczytywanie...

Poleć forum