1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 nie widzi dysku.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez crysi, Październik 14, 2013.

1. crysi

crysi Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Mam dysk SATA 3.5 Cala taki : Samsung HD322HJ - Specyfikacja techniczna | Podzespoły | PC World - Testy i Ceny sprzętu PC, RTV, Foto, Porady IT, Download, Aktualności. Utworzyłem na nim specjalnie dwie nowe partycje pod Xbox`a 360 i sformatowałem je do formatu FAT32. I mam z nim problem. Wrzucam ten dysk do obudowy OBUDOWA WD DO DYSKU HDD 3.5" SATA USB 2.0 (3599567984) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. i podpinam kablem USB do xbox`a. Pojawia się komunikat że podpięto nowe urządzenie ale nie widać go w menedżerze. W ogóle nigdzie go nie widać. O co chodzi? Mam na dysk 4 partycje. Partycja C : systemowa - NTFS , partycja D - NTFS i te dwie , Partycje E i J w formacie FAT32. O co chodzi? Czemu ich nie widać? Konsola z RGH

2. Lotnik421 Xbox One

3. crysi

crysi Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Już znam powód. Partycja musi być podstawowa. A moja podstawowa jest w formacie NTFS i do tego jest na niej postawiony system. Z tego dysku korzystać będę na kompie oraz na X`ie. Czy można zrobić drugą podstawową?

Wczytywanie...

Poleć forum