1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 nie widzi płyty POMOCY!

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez nitros5, Wrzesień 1, 2011.

1. nitros5

nitros5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Włoszczowa
    Witam. Mam problem (pytanie) ponieważ mi nie czyta płyty Red Dead Redemption. Po włożeniu jej do napędu chwile jest cisza za około 10 sec zaczyna "buczeć" i po chwili pisze: Otwórz napęd. Gra jest ściągnięta, a xboxa mam elite przerobionego ixtreme 1.9. Reszta gier chodzi dobrze bez zacinek (chodzi o orginalne jak i kopie) Prosze tutaj macie film wideo z problemem :

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Ngraj na innej plycie lub nagrywarce

Wysłano z LG-P500 z użyciem Tapatalk

4. nitros5

nitros5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Włoszczowa
    Nagrane jest na Verbatimie co chyba widać na video;) a co do nagrywarki to chyba to bo jak nagrywałem u siebie 9GTA IV) to działa a jak RDR u kolegi to nie śmiga;/

Wczytywanie...

Poleć forum