1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbox 360 niewypał??

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez SedativRobix, Listopad 9, 2009.

1. SedativRobix

SedativRobix Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    ZDOLNY ŚLĄSK :)
    Xbox 360 to moim zdaniem niewypał. a za duzo błędów i jeszcze te bany :ban. Uważa ze 1 generacja tej konsoli spisywała się duzo lepiej. Mam nadzieje ze kolejna będzie lepsza od tej. A JAK WY UWAŻACIE???

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Jakie błędy? Mówisz o RRODzie? Jest gwarancja 3 lata jak coś

Jakie bany? Piracisz to się nie dziw... Jeszcze macie żal że banują?!

4. SedativRobix

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    no wiesz muj kolega ma wszycho orginalne i tez mu zbanowali nawet niewiadomo czemu. a z błędow to właśnie chodzi o rody. choć konsole od 2008 juz sie chyba nie psują

5. babel77

babel77 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łódź
    To teraz policz sobie ile wydałbyś na wszystkie gry w które zagrałeś, a za nie nie zapłaciłeś. I co wyszło ? Ile zaoszczędziłeś i ile konsol możesz za to kupić?

Dziwie się ludziom co gadają jaki to ms jest be bo banuje konsole, przecież przerabiając ją podejmuje się ryzyko, ale niektórzy by chcieli być cwańszymi niż ładniejszymi i mieć darmowe granie i jeszcze dostęp do wszystkiego też najlepiej za free. Przecież MS nie działa charytatywnie i chce zarabiać dużo czy mało to rzecz względna , ale zarabiać.

Przerabiasz- banik cóż peszek i już graj dalej na piratach ale bez live i tyle, po co dorabiać ideologię do tego.

Poobrażajcie się na MS, kupcie ps3, na pewno się MS tym zmartwi już to widzę.

6. Skolud

Skolud Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Mysłowice

Jakoś nie chce mi się wierzyć :)
    A może i ma oryginały, ale może ma też przerobiony napęd?
    A jeśli nie to chyba Cię w ch**a robi .
    Niby za co miałby banana dostać? Gdyby banowali wszystkich Polaków to wiele szumu by się zrobiło, więc...

7. Aslan88

Aslan88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Skoro niewypal i ogolnie feee to po co kupowales? Jestes idiota czy co ? :/

8. mistrzoo191

mistrzoo191 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    K-ce
    Jeżeli rzeczywiście tak bardzo przeszkadza Ci to że każdą grę możesz mieć za kilka złoty a potem sie dziwisz że leci ban to uważam że to troche dziwne . A RROD ? no nic nie poradzisz ale RROD nie wyskakuje tak sobie tylko tylko jak już nieźle tą konsole rozruszasz .

A wracając do Twojego pytania to: nie uważam że xbox 360 to nie wypał .

9. SedativRobix

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    kupywałem po to zeby sie przekonać ale bez liva tez da sie zyć a rrod to pestka 20min i zrobiony.Najbardziej to dysku szkoda jak będe kupował drugą konsole to do neta nie podłączam i tyle.

10. Xemi99

Xemi99 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A ja uważam, że xbox360 jest bardzo dobrą konsola ;) Mógłbym stwierdzić,że najlepsza jaka powstała (mialem ps2, która notabene jest chyba przereklamowana). Gwarancja 3 letnia. Do tego jest tania jak na swoją generacje.

Ps. Zamknijcie ten temat, bo kolejni fanboye sony się odezwą :p

11. Aslan88

Aslan88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja niewiem, mam swojego Xa ponad rok - gram jak typowy gracz i ani razu nie mailem RROD, fakt zaciela mi sie konsola moze z 3 razy, ale tylko na lipnej wersji Assasin Creeda. RROD to glownie okres konsol z przelomu 2006/2007

Co do banow - kurna zadziwiacie mnie ludzie - liczac ze kazdy pirat ma okolo 40 gier to juz na nich samych okrada MS na jakies 7000 zl i sa jeszcze zszokowani i zbulwersowani ze dostali bana i zablokowano im nagrywanie na dyski (bo same dyski sa ok). Troche to smieszne. To jest jak szlaban na komputer - co z tego skoro nie mozesz siedziec na necie skoro dalej mozesz grac na kompie. Rezolutna mama karze dziecko zabierajac mu jeszcze klawiature zeby bardzij go bolalo - tu jest tak samo - po co mo live skoro moge piracic dalej za darmo, no to jeb bana na dysk i cisza.

12. Vergil

Vergil Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Sandomierz
    hahah a moze temu twojemu ziomkowi sie Xbox live skonczyl i chłopaczyna nie wie co zrobic :p pod choinke mu kup instrukcje obslugi:)))

13. 5HOOGUN

5HOOGUN Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Krakowiaczek
    Chyba komuś tu brak argumentów? Takie smuty zawsze piszą goście którzy w każdym innym kontekście zostali zgaszeni więc się zastanów co piszesz...

Przerabiasz konsolę na własną odpowiedzialność.. następna generacja będzie jeszcze bardziej rygorystyczna wdł. mnie, system banów na x360 to jest taka beta tylko.. ;p

Wczytywanie...

Poleć forum