1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 normalnie funkcjonuje??

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez misQ, Lipiec 20, 2011.

1. misQ

misQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Od tygodnia mam Xbox'a 360 Slim 4 GB. Jest to wersja bez dysku 250 GB ale planuje właśnie taki dokupić. Od razu też pisze że na konsolach się w ogóle nie znam, gdyż jest to mój pierwszy taki sprzęt. Na razie mam tylko FIFE 11 i w nią gram. Nie gram dużo ok 2 godzin dziennie. Zauważyłem jednak że jak już zagram z 2-3 mecze to konsola robi się bardzo ciepła. Nie jest jakoś strasznie gorąca ale jak na w miarę krótki czas gry (ok 40 minut) to według mnie temperatura jest trochę za wysoka. I czy to jest normalne przy Xbox'ach ?? A może przez to, że gram cały czas z płytą w napędzie bo nie mam dysku ?? I napęd dużo pracuje i dlatego Xbox się przegrzewa ?? Jeżeli tak to zakup dysku i zainstalowanie na nim gry zmieniłoby coś w tej kwestii i temperatura Xbox'a nie byłaby tak wysoka po krótkim czasie gry ?? Podkreślam jednak po raz kolejny że nie znam się na konsolach więc te moje domysły że napęd cały czas pracuje mogą być błędne.

2. Lotnik421 Xbox One

3. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Po zakupie HDD temp. konsoli na pewno będzie mniejsza :)

4. Macireks

Macireks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rzeszów
    Co za mania przegrzewania ;D Przecież to normalne że się grzeje sprzęt.. inna rzecz jak grasz z płyty to napęd napiepsza ciągle i konsolka sie bardziej grzeje

5. misQ

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Bo na razie jak nie mam dysku to konsola stoi w pozycji pionowej podłoża dotykając miejscem gdzie jest tak klapka którą się otwiera by włożyć dysk (przypominam że mam wersje Slim bo tylko w niej tak jest). A jak już będę miał dysk to Xbox będzie nadal mógł tak samo stać czy będę musiał go inaczej usadzić żeby dysk się nie przegrzewał ?(w ogóle nie wiem czy dysk w Xbox'ie się przegrzewa :D ale pytam dla 100 % pewności :p)

6. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Xbox 360 może stać pionowo nawet z HDD nic mu się nie stanie :) Ja konsole mam ustawioną poziomo ze względu na łatwiejsze wkładanie płyt do napędu :)

7. FoTi

FoTi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Nowa Ruda
    Konsola jest ciepła na obudowie czy w okolicy wylotu powietrza? U mnie w Slim 250 GB gram max do 6 godz. dziennie, a sama konsola jest chłodna. To ciepłe powietrze musi gdzieś uchodzić...
    Po zainstalowaniu gry na HDD temperatura się nieco zmniejszy.

8. wasilijzajcew89

wasilijzajcew89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Poznań
    ustaw konsole poziomo i podłoz cos pod nią tak zeby wentylacja z boku była odsłonięta i nie martw sie miałem to samo tez robił sie gorący itd. ale to normalne wiec graj spokojnie pozdro :)

9. misQ

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jak u mnie konsola stoi poziomo to ciepła się robi najbardziej w miejscu wylotu powietrza (z boku gdzie jest ta kratka :D)

Tylko nie jestem pewien czy to jest miejsce wylotu powietrza :p

10. Macireks

Macireks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rzeszów
    to JEST miejsce wylotu powietrza więc normalne że tam jest obudowa najcieplejsza

11. AFT

AFT Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Szczecin
    Grać i się nie przejmować ciepło musi być ;)

12. freeman94

freeman94 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tarnów
    jak by konsola była zimna to wtedy bym się martwił no bo gdzie to ciepłe powietrze, przecież sprzęt działa i musi się nagrzewać :)
    Ciepłe powietrze to nie jest PRZEGRZEWANIE. NIe wiem czemu ludzie mają taką manię.
    Jak konsola będzie miała samoistne restarty lub będzie ci się paliła czerwona dioda [w slimce] to znaczy że się konsola przegrzewa.

13. misQ

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Więc tak grałem w FIFE 11 tak gdzieś ok. półtorej godziny. Podczas gry Xbox 360 był w pozycji leżącej czyli poziomej. Jak skończyłem grać sprawdziłem czy konsola jest mocno gorąca. Spójrzcie na to zdjęcie :

ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

Czerwonym kolorem na nim jest zaznaczone gdzie konsola była najcieplejsza. W pozostałych miejscach temperatura była taka jak bym w ogóle tej konsoli nie włączał. Na spodzie tylko w tym samym miejscu co na górnej części konsola była lekko ciepła ale nie aż tak bardzo jak w tym miejscu co jest na zdjęciu zaznaczone. Więc chyba o to czy konsola źle funkcjonuje nie muszę się martwić i wszystko z nią jest w 100 % w porządku ??

14. freeman94

freeman94 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tarnów
    włóż ją do lodówki to nie będziesz miał problemów z "przegrzewaniem"

15. misiek12m

misiek12m Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Gorlice
    @up: daruj sobie takie posty, bo widać, że gość jest zielony i jeszcze faktycznie włoży do lodówki :D
    To jest miejsce wylotu powietrza, więc MUSI być ciepłe... Nic się nie dzieje. Jeżeli obudowa w innych miejscach jest jak przed włączeniem, to na pewno się nie przegrzewa ;) U mnie konsola stoi poziomo i po dłuższej grze cała obudowa jest cieplejsza i jest to całkowicie normalne. Graj spokojnie

Wczytywanie...

Poleć forum