1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 + nowe gry?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Don, Grudzień 27, 2011.

1. Don

Don Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Krk
    Witam,

Dość dawno temu przerobiłem sobie konsole (jakieś 2 lata temu) i tu pojawia się problem bo już nie pamiętam na jaką wersje flasha (wydaje mi się że albo 1.39/1.4/1.41). Długo nie interesowałem się sprawami konsoli bo ta służyła mi tylko do grania w kilka tytułów a na te nowsze jakoś czasu brakowało. Obecnie chciałem jednak zagrać w nowe tytuły i nie wiem czy obecne oprogramowanie pozwoli mi na uruchomienie gier. Ostatnią grę którą sobie przygotowywałem, była: Assassin's Creed II (podstawka) - jeszcze wtedy była to świeża gra ;) prosto po premierze.

2. Lotnik421 Xbox One

3. denio150

denio150 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    nie już sobie nie pograsz. Nawet do gry F1 2011 jest potrzebny minimum lt 1.9. a o nowszych nie ma nawet co wspominać

4. kondziu16

kondziu16 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Zamość
    Oddaj do przeróbki na najwyższy jeśli nie masz problemów z napędem wyciągnięcie dvd-key nie będzie dla nich problemem.....

5. Thane

Thane Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jak nie grasz na live to dodaj, że lepiej niech Ci wgra LT 2.0 jak nie chce Ci się paplać z patchowaniem gier pod LT 3.0. To już Twój wybór.

Wczytywanie...

Poleć forum