1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

HOT! Xbox 360 obchodzi 10 urodziny w Europie - jak wspominacie sprzęt Microsoftu?

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Grudzień 2, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3213
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Jak ten czas leci… Właśnie dotarło do mnie, że Xbox 360 ma już na karku 10 lat. Sprzęt Microsoftu przez długi czas zajmował główne miejsce na mojej growej półce i to moim zdaniem jedna z najlepszych konsol. A Wy jak wspominacie to urządzenie?

2 grudnia 2005 roku odbyła się europejska premiera Xboksa 360. Na oficjalną premierę Polacy musieli zaczekać 11 miesięcy, ale wielu graczy już wtedy zdecydowało się sprowadzić maszynę z zagranicy.

Ja nie czekałem długo i pierwszego X360 kupiłem na giełdzie w Katowicach – sprzęt przybył z Wielkiej Brytanii i przez kilka lat dał mi mnóstwo radości. W okolicach 2009 roku zdecydowałem się pożegnać urządzenie, ale zaledwie kilka miesięcy później ponownie stałem się szczęśliwym posiadaczem X360 – magia BioWare zdziałała cuda i konsola trafiła do mnie w dniu premiery Mass Effect 2. Przez kolejne 3 dni nie wychodziłem z domu…

Do Xboksa 360 mam specjalny sentyment ze względu na studia – jako student mieszkałem na stancji i małej walizce zawsze woziłem X360 + pada + gry! Z perspektywy czasu jestem pełen podziwu do inżynierów z Microsoftu – mój „Klocek” przetrwał kilka upadków, systematycznie podróżował po śląsku, a na koniec jeszcze trafił do nowego pokolenia, które chciało się powyginać przed Kinectem.

Xbox 360 to również gry… Wspomniany Mass Effect, Gearsy, Batmany, Halo, Bioshocki, Dark Soulsy, Red Dead Redemption i wiele, wiele więcej. W sumie poprzednia generacja dała nam mnóstwo wyjątkowych produkcji i fenomenalnych IP.

A Wy jak wspominacie X360? A może nie wspominacie, a jeszcze gracie? Dacie radę wymienić jedną, najlepszą produkcję na poprzednią generację Microsoftu?

2. Lotnik421 Xbox One

3. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Ja gram cały czas. Obecnie w Rise Of The Tomb Raider na slimie z rgh.Niesamowita maszyna z tego Xboxa 360. Warto ją mieć nieprzerobioną dla usługi Xbox Live.

Jak dla mnie to chyba najlepszą grą jest Forza Motorsport 4.

Jako ciekawostkę dodam, że cały czas posiadam działającego Xenona z jtag-iem z 2005 roku :)

4. maxoff

maxoff Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Według mnie rewelacyjna konsola, którą ze wszystkich konsol jakie do tej pory miałem wspominam najlepiej !
    Szkoda tylko że następca X360 nie poszedł w jej ślady, a tak na to liczyłem...

5. andijaw

andijaw Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    28
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Trójmiasto
    O RRoD też nie można zapomnieć. Więc bez przesady z tym podziwem dla inżynierów.

6. Tincu

Tincu Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Cóż, poprzednia generacja jak o mnie na remis. Miałem obie konsole, każda z nich miała swoje zalety i wady.

X360 miało oczywiście rewelacyjnego pada, lepszą grafikę w grach multiplatformowych, lepsze menu i działanie niż konkurencja, jednak problemy z awaryjnością (miałem E74 na falconie, naprawiony na gwarancji mimo przeróbki napędu, później sprzedany) sprawiły że xbox miał trochę kiepską opinię. No i porażka formatu HD DVD z BluRayem sprawiły że xbox nie nadawał się do filmów w wysokiej rozdzielczości. Jednak generalnie - świetna konsola... nigdy nie zapomnę jak kupiłem pierwszą, od razu z Fight Nightem 3ką :)

Później miałem PS3 - której eksluziwy były dla mnie lepsze, następnie znowu dorwałem za bardzo dobrą cenę używanego x360 - by przejść kilka tytułów których nie zdążyłem, a obecnie ciągle czekam na paczkę z moim xboxem one - zdecydowałem sie bo mam aktywne konto gold, trochę gier z tego programu, więc to była główna przewaga nad Sony - plus układ pada, wolę xboxowego od dualshocka...

Ehhh to już 10 lat minęło, a wciąż pamiętam jak się jaraliśmy z kolegami grafiką - czas leci szybciutko :) A konsola świetna , ale tak jak wspomniałem, nie pozbawiona wad :)

Wczytywanie...

Poleć forum