1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 Pad POMOCY LUDZIE !

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Endake91, Czerwiec 26, 2013.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Endake91

Endake91 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam
    Jestem zadowolonym posiadaczem X360 od 2 dni, konsolka wymiata. Jest jeden maly problem, mialem Pada ktorego kupilem jakies 2 miechy temu (oryginalny Pad pod X360/PC ) cos w tym stylu : Kontroler bezprzewodowy Microsoft pad Xbox360/PC (3335313796) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Pada zakupilem we Wloszech, a jestem teraz w Polsce i nie moge go zwrocic, lipa ostra przed zakupem koles mowil ze normalnie bede mogl go uzywac pod x360 i pc tak jak jest w aukcji, jest to identyczny pad.

Problem tkwi w tym, ze nie wiem jak go zainstalowac pod X360...ciagle go niby wyszkuje migajac zielonymi kreseczkami w kolo tego bialego przycisku na srodku lub poprostu miga. Podlaczalem ten adapter, ktory jest pod PC nawet do X360 i naciskalem "wireless button?" jakos tak i dalej nie laczylo. Nie mam pojecia w czym problem, moglby ktos pomoc bylbym mega wdzieczny.

Pozdro !

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1111
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Do X'a nic nie podłączasz, naciskasz na konsoli oraz na padzie przyciski SYNCHRO - obydwa na raz .

4. Endake91

Endake91 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    smiga, dzieki wielkie stary, nie wiedzialem ze istnieje takowy przycisk synchro na konsoli :p

do usuniecia

5. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    Zamykam

Wczytywanie...
Status Tematu: