1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 pad

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez lolix1337, Listopad 29, 2012.

1. lolix1337

lolix1337 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich,
    Mój problem polega na tym, że jak gram w Call of Duty Black Ops 2 to jak oddam strzał (1 nabój wyleci) to pad się wyłącza i w Assassin's Creed 3 w dowolnym momencie.
    Nie wiem czy to są u mnie jakieś wyjątki, ale dziś dopiero otrzymałem xboxa slim z rgh więc wiele gier nie zdążyłem wytestować.
    Na forum i w google nie znalazłem odpowiedzi na mój problem.
    Z góry dziękuję za pomoc!

Dobra doczytałem w google, że to jest spowodowane luźnym miejscem w baterii w padzie i jak się okazało wibracje luzowały baterię.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Shodan155

Shodan155 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Olkusz
    Czasami mam podobnie że niby nowe baterie a po chwili się odłącza. Wystarczy dobrze wpasować baterie i powinno być okej. Chyba że to wina wadliwego pada albo coś z konsolą.

4. Rafał Jakuć

Rafał Jakuć Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Białystok
    kolego coś cienkiego i twardego w dłoń i do dzieła. bierzesz koszyczek na baterie od pada i tak tam gdzie powinny stykać baterie w środku to podginasz te blaszki bardziej do środka, na obudowie koszyka na środku też jest blaszka, podegnij ją tak żeby bardziej wystawała, w padzie masz sprężynki, rozciągnij je delikatnie i myśle że będzie po problemie ^^

Wczytywanie...

Poleć forum