1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 pal60-zamazany obraz

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez wojtekj6, Listopad 20, 2010.

1. wojtekj6

wojtekj6 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mam telewizor philips 32 PFL792d 50-60hz, gdy podłączę konsole i ustawię na pal 50 obraz jest super. Jednak nie wszystkie gry chodzą w pal 50, więc gdy ustawiam na 60hz na konsoli to obraz jest strasznie zamazany.Jaki jest tego powód? Czy da się coś z tym zrobić? Konsolę mam podłączoną do telewizora przez eurozłącze, w konsoli nie mam wyjścia hdmi. Z góry dzięki za wszelkie sugestie.Pozdrawiam...

2. Lotnik421 Xbox One

3. KULA

KULA V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Szczecin
    Przeciez system PAL ma tylko 50Hz telewizory w systemie NTSC maja 60Hz a ze jestesmy w europie to posiadamy PAL wiec ustawienia w konsoli zostaw na 50Hz i jezeli sciagasz gry to w wersji PAL lub RF-Region Free

4. Dragon_2009

Dragon_2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    spróbuj podłaczyć przez chinch.

Wczytywanie...

Poleć forum